Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tymonA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tymonA4

  1. byles u nich na spocie muszę ją też obejrzyc
  2. poziom trzeci SKL !!!!!!!!!!!!!!!! :polew:
  3. musiał byś mnie schlać tak około tygodnia to może bym kupił pitrr czemu mi nie odpisałeś na mojego mms-a
  4. ją se kupie ile chcesz a i czy do benzyn będzie mi pasowała
  5. idę się upić bo nie mam już siły
  6. he he he he he b.śmieszne :gwizdanie: na spocie w niedziele będę
  7. zmień podpis bo mnie wkurza cholero
  8. tymonA4 odpowiedział(a) na Kozi temat w Lifestyle i Hydepark
    panowie ja szukam elektryka do pracy w krakowie pzdr. ile płace 4.5na godz nie no ze żartuje wszystko do uzgodnienia
  9. a dzodzo nie zrobi podobno rezacz nie samowity co do spota jutro od rana jestem w częstochowie i można by coś pomyśleć chłopcy modowcy
  10. trochę już dzodza czas posunął
  11. piotrus ostatnio szaleje
  12. jesteś chodząco pędząca cholera [br]Dopisany: 02 Listopad 2009, 20:45_________________________________________________grzesiu fajne fotki strzeliłeeś
  13. piotrek czy ty przypadkiem nie chcesz żebym to ja cie zawstydził dziadu mały
  14. czuje ze beda mega kreski[br]Dopisany: 02 Listopad 2009, 15:35_________________________________________________oby snieg nie padał
  15. : wcale mnie to nie dziwi
  16. acha ok a czy to są dobre skrzynie
  17. od kiedy w a4 były montowane skrzynie tiptronic nie multitronic kolega ma z 98r 2.8 z Q i podobno ma tiptronic mi sie wydaje że to za wcześnie
  18. Michał następnym razem to wyłącz radio a najlepiej wyjmij i oczywiście zapas też :naughty:
  19. i sie znowu zj**. ]ało ja już odpadam szybko kuaaa
  20. no to jest nas trzech to gdzie i o której
  21. mój adr się odpycha 1 nic 2nic 3 oooo cuś troszkę a potem znowu nic :polew: :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.