Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tymonA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tymonA4

  1. ja mam teraz nie oryginalna chłodnice takzw. uniwersalna jest trochę szersza i jest taki efekt że jak przy takiej temp. poszalej to spada do 80 może to wina termostatu a nagrzewa sie normalnie do 5km
  2. nie można tego stwierdzić ogólnie jeśli sie nagrzewa trzyma temp. to jest ok
  3. ok to jest nas na 100% już czech piotr rafał ja ??? pamiętajcie jadę do was z kraka wiec być ta omega będziesz
  4. czy w niedziele będzie spot i kto będzie pytam się
  5. remis bedzie cos mi sie wydaje ze to bedzie przepychanka
  6. ale mnie plecy napier...lają idę się kłaść curw...a Piotrek wyśle ci linka tej 4 bo jest na otomoto [br]Dopisany: 22 Październik 2009, 12:48_________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=enMDCVKVjUc
  7. he he he widze nuti żę myślimy w tej kwsti podobnie tomii załóż sie ze mną
  8. to NIE :polew: :polew: :polew:
  9. to jak organizujecie coś w niedziele bo bym wpad
  10. he he he wiadomo kto kreci a tak ogólnie to pewnie macie racje bo ja sie nie znam na tym kompletnie ale lubię hazard :slina:
  11. piotr ale podpis czuje sie urażony
  12. tomuś ty to chyba chcesz zarobić comś nie :polew:
  13. he he he he kto sie ze mną zakłada :gwizdanie:
  14. Tymek proszęcie opanuj sie założy mu dzwignie i bedzie po najmanie o co sie zakladamy
  15. eee najman mu wpierdzieli ten to bokser tamten nie brak doświadczenia robi swoje
  16. to pudzian bedzie walczył z najmanem
  17. na która sie zbieramy [br]Dopisany: 21 Październik 2009, 18:41_________________________________________________no chyba to ten
  18. widziałem dzisiaj cuś dziwnego na mieście czerwonego paska ale tak nadkola poszerzane podwójny wydech zderzaki jak by od audi rs chodzi mi o ta nową budę i po zakopiańskie zpier,,,,alał że ho ho były takie wersje paska
  19. wstaw foto omegi na kołpakach

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.