Treść opublikowana przez tymonA4
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Przez te Twoje co jest suczki powiedziałem tak do mojej i teraz mam dopiero przej.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Dzodzo jak turbo kto chce się ze mną poklucic no dawać
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Nasz kolega znaczy wasz bo mnie już nie toleruje na eu napisał o mnie buc palant burak bardzo ładnie a i wiesniak i ty się uważasz ze jesteś ok tak ani mój jeden ani drugi post nie tyczyl się Ciebie a ty jedziesz po mnie jak się da prawda jest taka ze wole być ze wsi niż z lublinca cały czas się pieklisz twoja sprawa dajesz pokaz swojej inteligencji brawo Bartek
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Michał wezmiesz na jutro jak coś vaga ciekawy jestem czy te błędy wracają
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Bart79 jak możesz wyślij mi na pw nr tel do Ciebie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Kto był tym lexsusem
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
A wszystko przezemnie miałem glupawke i tyle nie mam zamairu się tłumaczyć wkur się na Bartka strasznie ale mi przeszło jak spot
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Bartek co ty se gościu wyobrarzasz co wystarczy ze ktos tylko zle spojrzy na eu i już robisz awanturę masz coś do mnie trzalbo zadzwonić lub pogadac na spocie a nie będziesz mnie obrazal skubancu jeden i co ja takiego napisałam co ,,chodzcie na plke,, tak myślałem tak napisałem a po ile wy sami macie kat kto się przyzna co wkurzyles mnie zdrowo na spota nie przyjedziesz a dogryzac lubisz jak inni się z eu śmieją to jest ok w d*pie to już mam Piotrek skreśl mnie z listy dzisiejszej
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
O pociąg do Łodzi
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Wyluzuj się mam ochotę to pisze a ty szczerze mówiąc trochę mi pojechales po co
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
He he Bartek o co ci chodzi czy ja coś ci powiedziałem lub coś ci zrobiłem
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Zapłacisz szkodliwe i wpadaj he he nie no ledwo żyje muszę skończyć z tym netem bo to się złe słończy
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
I. Biezrz qagav na jutro Michał bo jesteazny mi Iomg ho ho hi siema chłopcy
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Dzi po co cu ra omega kup se zuka [br]Dopisany: 10 Październik 2009, 21:27_________________________________________________Worka bart i rkoda
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
tO przykre. Smutno mi się zrobiło jak to udlyszale m do jutro kolego za Audi 4
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Dzi dzo siema gdzie się upijasz może wpadaniesz he esj
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Ja już nakebant siema chłopcyfedeffe do jutra to yo yo u Korea kupię ta subarke
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Spot wypas jutro widzę
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Szucze jak ty się wyrazasz gowniarzu [br]Dopisany: 10 Październik 2009, 09:57_________________________________________________ :polew:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Faktoza ten sam błąd he he olek bedziesz w niedziele
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Karola czy to ty byles na galeri z nami wczoraj
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
I coo tam galerianki
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
U nas jest taki kolega hudy może on ci cus takiego zrobi bo jest meckanikiem napisz do niego na pw
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Marszałek ale z tego co ja wiem to można to samemu zrobić jest tego trochę na forum kiedy na spota wpadniesz [br]Dopisany: 09 Październik 2009, 09:57_________________________________________________Piotrek mam zj**. Lapa tylko IP najwyżej podrzuce je ci i ty je wstaw
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Dzodzo słyszałeś historie wypadu nad morze :polew: