Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tymonA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tymonA4

  1. Przez te Twoje co jest suczki powiedziałem tak do mojej i teraz mam dopiero przej.
  2. Dzodzo jak turbo kto chce się ze mną poklucic no dawać
  3. Nasz kolega znaczy wasz bo mnie już nie toleruje na eu napisał o mnie buc palant burak bardzo ładnie a i wiesniak i ty się uważasz ze jesteś ok tak ani mój jeden ani drugi post nie tyczyl się Ciebie a ty jedziesz po mnie jak się da prawda jest taka ze wole być ze wsi niż z lublinca cały czas się pieklisz twoja sprawa dajesz pokaz swojej inteligencji brawo Bartek
  4. Michał wezmiesz na jutro jak coś vaga ciekawy jestem czy te błędy wracają
  5. Bart79 jak możesz wyślij mi na pw nr tel do Ciebie
  6. A wszystko przezemnie miałem glupawke i tyle nie mam zamairu się tłumaczyć wkur się na Bartka strasznie ale mi przeszło jak spot
  7. Bartek co ty se gościu wyobrarzasz co wystarczy ze ktos tylko zle spojrzy na eu i już robisz awanturę masz coś do mnie trzalbo zadzwonić lub pogadac na spocie a nie będziesz mnie obrazal skubancu jeden i co ja takiego napisałam co ,,chodzcie na plke,, tak myślałem tak napisałem a po ile wy sami macie kat kto się przyzna co wkurzyles mnie zdrowo na spota nie przyjedziesz a dogryzac lubisz jak inni się z eu śmieją to jest ok w d*pie to już mam Piotrek skreśl mnie z listy dzisiejszej
  8. Wyluzuj się mam ochotę to pisze a ty szczerze mówiąc trochę mi pojechales po co
  9. He he Bartek o co ci chodzi czy ja coś ci powiedziałem lub coś ci zrobiłem
  10. Zapłacisz szkodliwe i wpadaj he he nie no ledwo żyje muszę skończyć z tym netem bo to się złe słończy
  11. I. Biezrz qagav na jutro Michał bo jesteazny mi Iomg ho ho hi siema chłopcy
  12. Dzi po co cu ra omega kup se zuka [br]Dopisany: 10 Październik 2009, 21:27_________________________________________________Worka bart i rkoda
  13. tO przykre. Smutno mi się zrobiło jak to udlyszale m do jutro kolego za Audi 4
  14. Dzi dzo siema gdzie się upijasz może wpadaniesz he esj
  15. Ja już nakebant siema chłopcyfedeffe do jutra to yo yo u Korea kupię ta subarke
  16. Szucze jak ty się wyrazasz gowniarzu [br]Dopisany: 10 Październik 2009, 09:57_________________________________________________ :polew:
  17. Faktoza ten sam błąd he he olek bedziesz w niedziele
  18. Karola czy to ty byles na galeri z nami wczoraj
  19. U nas jest taki kolega hudy może on ci cus takiego zrobi bo jest meckanikiem napisz do niego na pw
  20. Marszałek ale z tego co ja wiem to można to samemu zrobić jest tego trochę na forum kiedy na spota wpadniesz [br]Dopisany: 09 Październik 2009, 09:57_________________________________________________Piotrek mam zj**. Lapa tylko IP najwyżej podrzuce je ci i ty je wstaw
  21. Dzodzo słyszałeś historie wypadu nad morze :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.