Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tymonA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tymonA4

  1. trochę to wygląda jak kołpak
  2. a co gazet nie czytasz :tongue4: :decayed: to jeszcze zależny o jakim mieście mówisz :decayed:
  3. :polew: jagodowa z boczkiem albo wątróbka z kością :polew: [br]Dopisany: 20 Październik 2009, 17:25_________________________________________________z ta zoną też dobre :polew: :polew:
  4. co słychac chłopcy HALO HALO wiem wiem za halo to w morde walą :polew: :polew:
  5. Sienano czestochowiaki co wy Piotrek sysiu zalamka życie jest piękne he he szkoda ze mi się nie udało wczoraj wpaść ale wiecie jak to jest mam pewien pomysł zadzwonie do Ciebie Piotrek i się z nim z tobą posziele co ty na to he he a ha ma prośbę kto by miał czas w czwartek zawieść moja czworke do kraka po pludniu odwioze go spoko trzymta się i pozdrowienia
  6. Ja jak zaczynam okrecac teraz flaszke to wylanczam telefon i każe pochować lapki żeby mnie nie korcilo na forum wejść
  7. :polew: rzartowalem se kupi się w makro
  8. oczywiście jak się trochę ogarniemy to widzę was wasztstkich u mnie na wlaszce tylko bedzieta musieli się zaopatrzyć w czewie bo ceny w kraku )
  9. Sysiek przypomniał mi się spot z twoją czerwoną strzałą ale był wtedy ubaw :polew: daj mu będzie co wspominać ;(
  10. Dobra pieprzyc to nic nie zmieniaj żeby nie było zamoty jak dam radę to podjade a jak nie to nie
  11. Pewne dzodzo klucze do mieszkania dostaliśmy własnie się zbieramy i trochę pakujemy będę miał prośbę do któregoś z was żeby zawieść Audi na miejsce bo dwoma na raz nie ujade a i czy spot mógłby być na 16 bo w niedziele wieczorem chcemy tam już jechać
  12. To jest civic 1.4 :polew:
  13. he he he ;( nie no przecież będę wpadał co myślcie o tym piotrr
  14. Min rok a jak się potoczy to niewiem moze nawet na stałe podpisałem umowę z dewelopkiem i robię instalacje w nowych mieszkaniach na bierzaca czyli standarcik plus to co życzy sobie właściciel mieszkania roboty w pyte
  15. Panowie okazało się dzisiaj ze wypalila mi robota w kraku i będę się musiał przeprowadzić w niedziele bedzie mój ostatni spot w czewie choć może będę wpadał co jakiś czas to i was odwiedze mysle ze chłopaki z kraka mnie przyjmą na spoty oczywiście myśle ze będziemy cały czas w kontakcie he he jak coś to tyle
  16. Ma ktoś pożyczyć zewnętrzny cd-rom na USB
  17. 140km zdaje się taka odpicowana trochę
  18. Wpadajcie zapraszamy o 16:30 średnio
  19. Zzzzzzimno a ja zp w budynku bez wstawionych okien
  20. Ja własnie wrucilem z roboty wyglądam jak typowy burak ze wsi tak mnie przewialo kurna Piotrek była ta A3 z japan squad a mój brat był civic taki fiolet ciemny
  21. A ja myślałem ze będę
  22. Galerianki:) A w niedziele kobra jak taki scisk na galerii

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.