Treść opublikowana przez tymonA4
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
trochę to wygląda jak kołpak
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a co gazet nie czytasz :tongue4: :decayed: to jeszcze zależny o jakim mieście mówisz :decayed:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:polew: jagodowa z boczkiem albo wątróbka z kością :polew: [br]Dopisany: 20 Październik 2009, 17:25_________________________________________________z ta zoną też dobre :polew: :polew:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
co słychac chłopcy HALO HALO wiem wiem za halo to w morde walą :polew: :polew:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Sienano czestochowiaki co wy Piotrek sysiu zalamka życie jest piękne he he szkoda ze mi się nie udało wczoraj wpaść ale wiecie jak to jest mam pewien pomysł zadzwonie do Ciebie Piotrek i się z nim z tobą posziele co ty na to he he a ha ma prośbę kto by miał czas w czwartek zawieść moja czworke do kraka po pludniu odwioze go spoko trzymta się i pozdrowienia
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Ja jak zaczynam okrecac teraz flaszke to wylanczam telefon i każe pochować lapki żeby mnie nie korcilo na forum wejść
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:polew: rzartowalem se kupi się w makro
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
oczywiście jak się trochę ogarniemy to widzę was wasztstkich u mnie na wlaszce tylko bedzieta musieli się zaopatrzyć w czewie bo ceny w kraku )
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Sysiek przypomniał mi się spot z twoją czerwoną strzałą ale był wtedy ubaw :polew: daj mu będzie co wspominać ;(
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Dobra pieprzyc to nic nie zmieniaj żeby nie było zamoty jak dam radę to podjade a jak nie to nie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Pewne dzodzo klucze do mieszkania dostaliśmy własnie się zbieramy i trochę pakujemy będę miał prośbę do któregoś z was żeby zawieść Audi na miejsce bo dwoma na raz nie ujade a i czy spot mógłby być na 16 bo w niedziele wieczorem chcemy tam już jechać
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
To jest civic 1.4 :polew:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
he he he ;( nie no przecież będę wpadał co myślcie o tym piotrr
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Min rok a jak się potoczy to niewiem moze nawet na stałe podpisałem umowę z dewelopkiem i robię instalacje w nowych mieszkaniach na bierzaca czyli standarcik plus to co życzy sobie właściciel mieszkania roboty w pyte
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Panowie okazało się dzisiaj ze wypalila mi robota w kraku i będę się musiał przeprowadzić w niedziele bedzie mój ostatni spot w czewie choć może będę wpadał co jakiś czas to i was odwiedze mysle ze chłopaki z kraka mnie przyjmą na spoty oczywiście myśle ze będziemy cały czas w kontakcie he he jak coś to tyle
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Ma ktoś pożyczyć zewnętrzny cd-rom na USB
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Syty tak
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
140km zdaje się taka odpicowana trochę
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Wpadajcie zapraszamy o 16:30 średnio
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Zzzzzzimno a ja zp w budynku bez wstawionych okien
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
tomi dziadu mały
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Ja własnie wrucilem z roboty wyglądam jak typowy burak ze wsi tak mnie przewialo kurna Piotrek była ta A3 z japan squad a mój brat był civic taki fiolet ciemny
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
A ja myślałem ze będę
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Mnie dziś nie będzie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Galerianki:) A w niedziele kobra jak taki scisk na galerii