Treść opublikowana przez tymonA4
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
To mu dałeś :polew:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:polew:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:polew:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: najlepszy spot z moich obecnych tomi przestań żyjesz kiki stawia fryki sysiu stawia frytki piotrek wrzuca filmiki hasło kluczowe na dziś daj mu :polew: :polew: :polew: :polew:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Piotruś czy dżodżuś weźmie na spota swój pistolecik :polew:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
o boze :wallbash: nie mów nic wiecej wole nie wiedzieć
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a dioduś
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Kiedy mod planuje spot
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Matura jest mi potrzebna żeby awansować klasowo :gwizdanie: Piotrek chcesz żebym się na Ciebie obraził dzodzowi pewnie znowu komp siad
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Znacie może kogoś kto prowadzi kursy przygotowawcze do matury był bym wdzięczny
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
To mogła bić okazja
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
co z tym banerem co ze spotem tym z banerem bo ja nie jadę do kraka w tym tyg he he he he hhe he mi się ten pomysł coraz mniej podoba [br]Dopisany: 28 Wrzesień 2009, 19:46_________________________________________________ ja tam biorę oil w bańce
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ej co z tym spamem tylko mnie braknie na chwile i już cisza nadawać co tam wam dzisiaj wyszło albo i nie promocja za grill 60zł :naughty: :naughty: :naughty:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
lemcio masz za***ista a4 tomi masz za***ista b4 myślę że dobrze zrobiłeś
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Ja igo dzo Olek grzes tomi pewnie Michał 69 sys i ty
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
16!!!!!!!
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
oooooooooooooo to cena za wiesz co musi być wiesz jaka :polew: :polew:- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: już sie boje [br]Dopisany: 27 Wrzesień 2009, 10:43_________________________________________________i niech mi ktoś klubowe klucze przywiezie- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja tam wiem co robić zawsze wiedziałem tutaj wrzucam opcje i oceniam co kto mysli tyle ja dzisiaj też nie będę na spocie- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dzodzo ale z ciebie kolega- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
panowie przedstawiam przyszłą panią buntownika http://allegro.pl/show_item.php?item=747872824- [B5 AFN] Wymiana kierownicy
a cha więc to boczna to znaczy że mam szukać kierki z małym wieloklinem tak a jak sie odkręca kierke żeby cuś nie urwać- [B5 AFN] Wymiana kierownicy
mam pytanie znawcy szukam na allegro kiery po lifcie i nic nie rozumiem airbag jest kierownicy czy jak http://moto.allegro.pl/item736475569_audi_a4_a3_a6_kierownica.html bo gościu tutaj sprzedaje coś takiego i jak to z tym wieloklinem jest jaka będzie do mnie pasować mam adr z 97r dzięki za odp, - Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]