Treść opublikowana przez tymonA4
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
mogłeś powiedzieć 1.6z lpg[br]Dopisany: 03 Październik 2009, 23:37_________________________________________________I co dziady wstawac nowy dzień już :polew:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Ja jutro odpadam jadę do Sosnowca leman wtyczki mi pomozesz założyć
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
i co Jak po spo
-
[B5 AFN] Wymiana kierownicy
wiec tylko jak cos ta od s
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ale ja nie mam stodoły
-
[B5 AFN] Wymiana kierownicy
a czy ja mogę zamontować kiere po lifcie mam rocznik 97 i tą starą chciałbym sobie wymienic na tą po-lifcie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
tomciu jak sie wyrobie to będę może być ciężko 1 kowalex 2 kadex 3 rezanie lamp może zdarzę [br]Dopisany: 03 Październik 2009, 08:32_________________________________________________spot jest pod obi tak o 15.30 nic sie nie zmieniło rozumiem chyba zdarzę
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
tvn turbo zmieniło logo
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Piotrek ty dziadu [br]Dopisany: 02 Październik 2009, 17:42_________________________________________________Mnie jutro nie ma bo będę poprawial wygląd/A4
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Lem to od tej zdrowej zywnosci
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
lub proszę bąka przesadziłeś z tym filmem
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
To jest za duża inwestycja żeby prokuratora zamkla budowę gdyby to było na mniejszej budowie to miesiąc by tam nic się nie działo
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no no wpadaj wpadaj spoty bywają nieziemskie przekonasz się sam [br]Dopisany: 01 Październik 2009, 23:39_________________________________________________ja zrobię listę więc ja kangoo (brawurowa jazda) abu rs4 dzo-omega tomi miłośnik klekota Michał miłośnik lpg sysiek miłośnik bo ja wiem nuti będziesz 6na9 będziesz kto tam jeszcze podjedzie pod obi
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
to co ja miałem dzisiaj poprostu szok nie dal osłon ana amory i gosciu mówi tak oo 3 dni i po amoru
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Widzisz takie buty za tył dałem 80 zł ale auto śmiesznie wyglada
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Kowalex powiedzieli 180 zł za przekladke sprezyn
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Pitrek nie mam kurde hajsu na razie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja pier dole[br]Dopisany: 01 Październik 2009, 18:48_________________________________________________lemano masz te wtyczki
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dzisiaj miałem trochę rezania grill po lifcie i sprezyny tył w sobotę przód jeszcze lampy
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Nr tych sprezyn nie jest adekwatny do nr serii poprostu o 16 się okaże czy bedą pasic he he grill jest super tylko był taki brudny
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Dzodzo zmieniam wygląd zew. Narazie pobujam się nim troszkę a potem zobaczymy czy subarka czy 1.8T czy Opel vectrac C [br]Dopisany: 01 Październik 2009, 10:29_________________________________________________Kapitan bomba
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Piotrek jedziesz ze mną po te sorezyny do Opola
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Czyli nuti piotrek flaszke wygrał [br]Dopisany: 01 Październik 2009, 08:18_________________________________________________ a temu co
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
fajne te daj mu trzeba kupić jakąś wspólna foto kamerę w achuan jest cuś takiego za 200zł 10osób po 20zł i już jest :naughty: