Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tymonA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tymonA4

  1. mogłeś powiedzieć 1.6z lpg[br]Dopisany: 03 Październik 2009, 23:37_________________________________________________I co dziady wstawac nowy dzień już :polew:
  2. Ja jutro odpadam jadę do Sosnowca leman wtyczki mi pomozesz założyć
  3. wiec tylko jak cos ta od s
  4. a czy ja mogę zamontować kiere po lifcie mam rocznik 97 i tą starą chciałbym sobie wymienic na tą po-lifcie
  5. tomciu jak sie wyrobie to będę może być ciężko 1 kowalex 2 kadex 3 rezanie lamp może zdarzę [br]Dopisany: 03 Październik 2009, 08:32_________________________________________________spot jest pod obi tak o 15.30 nic sie nie zmieniło rozumiem chyba zdarzę
  6. Piotrek ty dziadu [br]Dopisany: 02 Październik 2009, 17:42_________________________________________________Mnie jutro nie ma bo będę poprawial wygląd/A4
  7. Lem to od tej zdrowej zywnosci
  8. lub proszę bąka przesadziłeś z tym filmem
  9. To jest za duża inwestycja żeby prokuratora zamkla budowę gdyby to było na mniejszej budowie to miesiąc by tam nic się nie działo
  10. no no wpadaj wpadaj spoty bywają nieziemskie przekonasz się sam [br]Dopisany: 01 Październik 2009, 23:39_________________________________________________ja zrobię listę więc ja kangoo (brawurowa jazda) abu rs4 dzo-omega tomi miłośnik klekota Michał miłośnik lpg sysiek miłośnik bo ja wiem nuti będziesz 6na9 będziesz kto tam jeszcze podjedzie pod obi
  11. to co ja miałem dzisiaj poprostu szok nie dal osłon ana amory i gosciu mówi tak oo 3 dni i po amoru
  12. Widzisz takie buty za tył dałem 80 zł ale auto śmiesznie wyglada
  13. Kowalex powiedzieli 180 zł za przekladke sprezyn
  14. Pitrek nie mam kurde hajsu na razie
  15. ja pier dole[br]Dopisany: 01 Październik 2009, 18:48_________________________________________________lemano masz te wtyczki
  16. dzisiaj miałem trochę rezania grill po lifcie i sprezyny tył w sobotę przód jeszcze lampy
  17. Nr tych sprezyn nie jest adekwatny do nr serii poprostu o 16 się okaże czy bedą pasic he he grill jest super tylko był taki brudny
  18. Dzodzo zmieniam wygląd zew. Narazie pobujam się nim troszkę a potem zobaczymy czy subarka czy 1.8T czy Opel vectrac C [br]Dopisany: 01 Październik 2009, 10:29_________________________________________________Kapitan bomba
  19. Piotrek jedziesz ze mną po te sorezyny do Opola
  20. Czyli nuti piotrek flaszke wygrał [br]Dopisany: 01 Październik 2009, 08:18_________________________________________________ a temu co
  21. fajne te daj mu trzeba kupić jakąś wspólna foto kamerę w achuan jest cuś takiego za 200zł 10osób po 20zł i już jest :naughty:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.