Treść opublikowana przez tymonA4
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
3.71 na Bp
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Z. Tego co piszą na tym tunerskim foruuuum to dopiero by ruszl
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Piotrek czemu jesteś nierobem lemek laaans przez duże L
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Mój jest orginalny [br]Dopisany: 26 Wrzesień 2009, 10:54_________________________________________________Nie no,, koleś o tej smiesznej ksywce,, dzodzo to chyba o tobie :polew:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
pisz cus wiecej musze wiedziec zanim sie zbiore]
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
czemu ważny
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
leman a będą mi potrzebne na pewno nie wiem lampy maja być w środę podobno komplet i autko złożyłem SAM hula zagrzał się odpowietrzyłem wentylator się kreci ciepełko leci tylko zalałem go wodą bo sprawdziłem sobie czy przypadkiem nie ma jakiego przecieku i nie MA! więc w pon. zalewam płynem jakim? pytam najlepiej a mam do opylenia grill mój za 120zł chętnych proszę o kontakt dzodzo co za lud na tym forum autko masz fajnie grzebniete a ci z jakimiś to na hu j tamto forum powinni się nazywać kochający serie według mnie icek jest za***isty ale co ja tam wiem
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja też 16-30 yo yo yo przyszła chłodnica i śmigło i wio z robotą nowe śmigło to tak z 10km więcej
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Tomi znalazles coś
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Leeman co będziecie ustalać 3.10
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja mam lepszego nie słuchaj dzodza :polew:[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2009, 09:44_________________________________________________robimy spota w niedziele
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja mam dość przystępnego lakiernika ale nie ma kabiny lecz mu wychodzi super ja k chcesz namiar to daj znac
-
[B5 ADR] Spadanie obrotów na benzynie i gazie
Najlepiej załóż inna i sprawdź niektóre sklepy. Na to się godzą
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Boli bo nie smarujesz [br]Dopisany: 25 Wrzesień 2009, 07:24_________________________________________________Od środka oczywiście
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Wiesz kiki tu jest forum A4 i w koło sami maniacy bo tak ma być jednak myśle ze skoro i tak masz zamiar zminic markę to 407 będzie ok
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
taak mój guru a co myślisz z pomysłem z sprężyna dzodzo jak byś przełożył to i ja bym wpadł
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
chłopcy a ten taki cały czarny o np. taki http://allegro.pl/item744605155_gril_grill_bez_znaczka_audi_a4_94_01_czarny.html
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dobra fucha i koło się zamyka :decayed:
-
[B5 ADR] Wymiana tłumnika końcowego.
po co ci taki tłumik koni ci od niego nie przybędzie a tylko będzie buczał jak dobrze poszukasz to za 200zł kupisz zamiennik
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
to co ty robisz
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
piotrek gadałem z chłopem albo je biorę albo nie on nie wie po prostu może jak będę odbierał paczkę to załatwie se sprężynę od mojego i porównam
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
I udało się po robocie :>
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Leman widziałem twoja strzale na dzbowie ale brzydkie stalowki kikson ja się dobrze znam z dudkiem jak chcesz peugota sysiek przejeban e. kopaeka rozpieprzyla dwie żyły wys napięcia w kozieglowach od rana zalatwiamy wszysto już mam dość
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Ale mam dzisiaj przej. Dzień
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Nuti przyjechało