Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tymonA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tymonA4

  1. dobrze sprawdź te kable może któryś jest uksyty i nie łączy
  2. leman zmień tego avatera bo moja myśli że my to na kobrę jeździmy a nie do kobry
  3. Pozycz se klubowej omegi
  4. ja myślę o strumienicy a z przeglądem to rożnie bywa inni w ogóle na to nie zwracają uwagi :gwizdanie:
  5. jak coś to dajcie znać ja tez sie pisze na wspólny zakup jak cos
  6. jeszcze jest ta obejma za katem ale jak piszesz o plecionce to na pewno ona
  7. http://www.a4-klub.pl/smf/all_a4_16_vs_a3_18_20v-t94804.0.html czytał to ktoś :polew: :polew: :polew:
  8. TURBO to nie taka prosta sprawa bo tak przepływki dolot podobno trzeba wymienić miskę olejową a tak szczerze mówiąc to na forum nikt tego nie robił został tylko mały jak coś wszystkie tematy na forum praktycznie są zamknięcie zaczyna sie tak mam adr-a i chce czipa z 60 koni więcej :polew: :polew: pomóżcie
  9. nie chce klekota nie chce sprzedawać mojej a4 teraz
  10. macie chłopcy racje trzeba to sobie przemyśleć i trzeba się dowiedzieć jak to miało by wyglądać nie chce sprzedawać jej i kupić z turo bo po co kupować takie samo auto tylko z literką T a mody też mnie kręcą i wiesz sysiu jak już dołożę do niej to będę się nią bujał dłużej b6 1.8T poczeka jak wrócę to bedziem gadać piotrek napisałm juz w dziale na ten temat dzodzo kasę da sie zorganizować ale trzeba wiedzieć ile a mojej powiem że lpg zakładam :polew: :polew:
  11. panowie czy mój adr odbiega bardzo konstrukcyjnie od tego z turbo
  12. ok dzodzo tera tak jakiem mam turbo kupić i icka bo chce taki duży jak ty masz
  13. dzodzo zostawić auto to nie problem trzeba z małym pogadać jak wrócę z kraka to pogadamy na spocie bo mnie wzięło na takie mody i to strasznie 180km chce [br]Dopisany: 16 Wrzesień 2009, 15:17_________________________________________________czemu jeden dziad nie przyjął mojego zaproszenia na nk tylko bezczelnie wszedł i tyle
  14. 1000/500 dwa 900 :polew: a co ze zderzakiem przecie jest zrobiony
  15. To jak pomorzecie mi z tym turbo bo ja nie wiem od czego zacząć
  16. Przyznać się dziady jak to jest z tym turbo u mnie bo spać w nocy nie mogłem
  17. tzn że turbin sie nie powinno regenerować
  18. dzo dzo ma pasje widać to po nim i jego dzo-dzo wozie ale i tak ich wciągnę jak sprzedam adr-a :polew: :polew: :polew:
  19. dziękuje wam chłopaki :polew: :polew: dzo-dzo i piotrek wzięli od menie klucze pewnie już tam silnik jest na wierzchu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.