Treść opublikowana przez tymonA4
-
szukam elektryka bez pracy okolice krakowa
jak w temacie od listopada rozpoczynam wykonanie instalacji elektrycznej w budynku mieszkalno przemysłowym niedaleko centrum Krakowa i potrzebował bym kogoś z tych okolic do pracy jako elektryk piszcie do mnie jeśli znacie kogoś umowa o dzieło!!
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
chyba z tej okazji otworze moją dębową kto sie pisze
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
gdzie poleciały
-
Czerwona Niunia :D RH 19 cali :D Gwint FK
b.ładna
-
[ALL B5] Sprężyna klamki wew. przedniej jest identyczna jak tylniej?
nie są inne ale na 100% nie mam pewności
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
nasi góra :good:
-
[B5 AHL] Problem z dziwnym dźwiękiem- sekwencja stag300
a jakie masz wtryski lpg bo jeśli dobrze rozumiem to stag 300 to sama elektronika tak
-
[B5 ADR] Problem z wtryskiwaczami.
albo przepływomierz też cyka
-
[B5 ADR] Głośne pukanie z przodu samochodu
tak buczenie jak skręciłem kierą
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
masz wpiernicz od nas
-
[B5 ADR] Głośny wydech
ok dzięki
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
z pracy dzisiaj
-
[B5 AHU] Wlałem inny płyn
panowie do mojego ADR-a jaki można dolać płyn hamulcowy bo mi troszkę ubyło
-
[B5 ADR] Głośny wydech
bo mi sie właśnie trochę przydusza ale nie wiem czy to nie przez dziurę w plecionce mówisz że strumienica to zły pomysł to co normalnie przelotka
-
[B5 ADR] Głośne pukanie z przodu samochodu
tak w kole miałem coś podobnego tylko w aucie towarowym
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
wy to sie lepiej na spota szykujcie a nie tam [br]Dopisany: 13 Wrzesień 2009, 15:57_________________________________________________i po spocie wstawiłem dwie fotki z mojej komórki powstawiajcie i wy niech ci co nie byli żałują :gwizdanie:
-
[B5 ADR] Głośny wydech
a jak to sprawdzić jaki jest jego stan i czy przy wycięciu i wstawieniu strumienicy będzie się coś złego działo
-
[B5 AVG] Czy mój centralny zamek mogł miec pilota ?
musisz kupić moduł pilota i centralki jest ich mnóstwo na allegro z schematem :gwizdanie:
-
[B5 ADR] Głośne pukanie z przodu samochodu
m to wygląda na łożysko
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
w konopiskach jest ''bar rybka'' kolo pająka i ryby też sa
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
A ty nuti
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a w końcu trzeci też mogę być
-
[B5 AVG] Czy mój centralny zamek mogł miec pilota ?
a nie masz w kluczyku
-
[ALL B5] Wybór bocznych kierunków
Bierz te mi też sie podobają chyba też se kupie
-
[B5 ADR] Problem=zbyt wolno wchodzi na obroty
u mnie też czasami cyka ten zawór przy przepływce