Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tymonA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tymonA4

  1. norbi czemu nie zatrąbiłeś nam wczoraj [br]Dopisany: 14 Wrzesień 2009, 16:54_________________________________________________piotr moja już mnie nie chce puścić jutro do tej pieczary :polew:
  2. i tak zrobię
  3. mowiles ze nie jezdzi to wcale ,ze straszne padlo :kox: tobie to się zbiera teraz mam z nim problem jak to w życiu ale tak to jest ok
  4. Uff bo myślałem ze Piotrek :polew:
  5. Robimy tego spota bo to mój ostatni w tym tygodniu w środę jadę do kraka szukać kogoś do roboty
  6. Robimy jutro spota frytek mi się zachcialo[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2009, 12:01_________________________________________________Nie ma co opierd. dzodza bo każdy mógł tez do niego zadzwonić albo do lony czy chudego i jechać a ze akurat nikomu nie spasowalo to trudno ja tez żałuje ale o tym już pisałem Piotruś tak zes dzodza wkurw.. ze chłopak nawet porannego posta nie napisał to co z jutrem odzywac się
  7. a faktycznie tak przecież można
  8. pytanie czy malowali na chromi czy na innym podłożu
  9. ja mam reno kangoo 1.9dti i też nie narzekam
  10. :polew: :polew: [br]Dopisany: 13 Wrzesień 2009, 23:01_________________________________________________oooooooooo jaka fajna smyczka tez mam taką
  11. he he he dobrze widzieć jak się ktoś dobrze bawi
  12. wpadnij ją na spota teraz w tygodniu muszę zobaczyć to cudeńko
  13. he he czyli co polecasz
  14. więc go wymienię jak będę coś robił u mechaniora
  15. a no dawno uważasz że już czas
  16. nuti ty to powinieneś otworzyć serwis OOOO
  17. standard jeździ się na światłach plus klima czy nawiew i tak sie będzie dziać
  18. nut czemu nie zaktualizowałeś profil
  19. ale mi brakuje dosłownie ciut chodzi mi o to by przy przechyleniach nie wyskakiwał komunikat czyli dot można ok dzieki
  20. i koniecznie lampy po drugim lifcie ja też mam do wymiany
  21. ciężko będzie z chromem
  22. no ja też :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.