Treść opublikowana przez tymonA4
-
Audi rs4 azr gt25 eliminator powered by Sportmile
he he he racja tam podobno jest już wszystko poskładane a silnik sie dociera
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
he he he he no przecież forum jest po to żeby sobie pomagać :polew:
-
Audi rs4 azr gt25 eliminator powered by Sportmile
myślę że 5 z przodu będzie bez problemu fura super mega kox w czewie też jest podobny projekt tylko s4 i tam już podobno jest 550 ale wykresu nie widziałem
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
panowie moja powiedziała ze jak wyjdzie ze szpitala to ostro sie bierzemy za robienie potomka asz sie boje
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
nie no ale wy to macie hasła :polew: :polew: a kikson gdzie sie stracił namieszaliśmy mu nieźle
-
[ALL B5] Funkcja odprowadzania do domu w B5?
ja tez sie biorę fajny szpan na spocie będzie dzieki
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja oglądam m jak miłosc ja dzisiaj robiłem w Cykarzewie cały dzień a tam to ledwie net. chodził :gwizdanie:[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2009, 22:09_________________________________________________piotrek poważnie chyba na frytkową pojechał
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
piszecie o meczu a kto gra
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
bmw Częstochowa wita p.kiksona :polew: :polew: :polew:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
kikson znasz lukasza tego od ubezpieczeń nie to niech ci opowie ile wsadził do tego burakowoza ja tez szukałem cuś takiego i powiem tak nigdy tds tylko min 2,8 benzyna lukasz ci opowie o turbo jednym drugim itd.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
pisze sie LPG
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Piotruś nie bądź co do siebie taki rygorystyczny fajny jesteś :polew: nuti gratuluje jeszcze raz :good: fajny chłopczyk ja jadę po moją do łodzi w piątek wieczorem więc odpadam
-
[ALL B5] Funkcja odprowadzania do domu w B5?
ja tez sie na to pisze daj znać może zrobimy grupowe odprowadzenie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:polew: :polew:
-
[B5 ADR] Głośny wydech
za plecionką jest taka obejma ona też puszcza i dzwoni
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Gratuluje nuti
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
A jednak b7
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Nuti kup coś takiego
-
[ALL B5] Funkcja odprowadzania do domu w B5?
Ciekawe może jest taka opcja fajnie by było
-
[ALL B5] Funkcja odprowadzania do domu w B5?
a na czym to polega bo ja nie rozumię
-
[ALL B5] Problem z przegubem
a może to łożysko
-
[ALL] Jak usunąć nalepkę rejestracyjną z przedniej szyby ?
mi się udało skrobaczka co jest dodawana do kuchenek lub piekarników
-
[B5 ADR] Głośny wydech
może to coś :gwizdanie: przy kolektorze
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
krzysiu niech tylko stanę na nogi a będzie choć bym miał boso chodzić
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
he he he he he piotrek lepszy od twojego nie może być zaraz wskakuje na mój ulubiony dział :polew: :polew:[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2009, 22:37_________________________________________________Piotrek ciemna sstrona łał :kox: