Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tymonA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tymonA4

  1. he he he racja tam podobno jest już wszystko poskładane a silnik sie dociera
  2. he he he he no przecież forum jest po to żeby sobie pomagać :polew:
  3. myślę że 5 z przodu będzie bez problemu fura super mega kox w czewie też jest podobny projekt tylko s4 i tam już podobno jest 550 ale wykresu nie widziałem
  4. panowie moja powiedziała ze jak wyjdzie ze szpitala to ostro sie bierzemy za robienie potomka asz sie boje
  5. nie no ale wy to macie hasła :polew: :polew: a kikson gdzie sie stracił namieszaliśmy mu nieźle
  6. ja tez sie biorę fajny szpan na spocie będzie dzieki
  7. ja oglądam m jak miłosc ja dzisiaj robiłem w Cykarzewie cały dzień a tam to ledwie net. chodził :gwizdanie:[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2009, 22:09_________________________________________________piotrek poważnie chyba na frytkową pojechał
  8. piszecie o meczu a kto gra
  9. bmw Częstochowa wita p.kiksona :polew: :polew: :polew:
  10. kikson znasz lukasza tego od ubezpieczeń nie to niech ci opowie ile wsadził do tego burakowoza ja tez szukałem cuś takiego i powiem tak nigdy tds tylko min 2,8 benzyna lukasz ci opowie o turbo jednym drugim itd.
  11. Piotruś nie bądź co do siebie taki rygorystyczny fajny jesteś :polew: nuti gratuluje jeszcze raz :good: fajny chłopczyk ja jadę po moją do łodzi w piątek wieczorem więc odpadam
  12. ja tez sie na to pisze daj znać może zrobimy grupowe odprowadzenie
  13. tymonA4 odpowiedział(a) na kondzior temat w Audi A4 B5
    za plecionką jest taka obejma ona też puszcza i dzwoni
  14. Ciekawe może jest taka opcja fajnie by było
  15. a na czym to polega bo ja nie rozumię
  16. a może to łożysko
  17. mi się udało skrobaczka co jest dodawana do kuchenek lub piekarników
  18. tymonA4 odpowiedział(a) na kondzior temat w Audi A4 B5
    może to coś :gwizdanie: przy kolektorze
  19. krzysiu niech tylko stanę na nogi a będzie choć bym miał boso chodzić
  20. he he he he he piotrek lepszy od twojego nie może być zaraz wskakuje na mój ulubiony dział :polew: :polew:[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2009, 22:37_________________________________________________Piotrek ciemna sstrona łał :kox:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.