Treść opublikowana przez tymonA4
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja chce być pierwszy na liście he he
-
Ile pali Wam gazu?
+/- około 15% więcej niż benzyny czyż nie :gwizdanie:
-
[ALL B5] Wybór bocznych kierunków
mi tam nawet pasują dużo ich jeździ u nas w klubie
-
[ALL B5] Lampka w schowku nie świeci
żarówka w schowku świeci w momencie gdy masz włączone świtała słuchaj może ta żarówka co ją najpierw wymieniłeś była też zła tak bywa
-
[ALL] Dziwne kable pod siedzeniem od audio .
racja :good:lepiej je odłączyć i zaizolować od akumulatora odkręcić plus a sterowniczy najlepiej też odpiąć przy radiu
-
[ALL B5] Wybór bocznych kierunków
http://allegro.pl/item737174945_migacze_boczne_audi_a3_a4_octavia_fabia_ibiza_kpl.html ja mam te trochę odstają ale mają fajny chromowy wygląd
-
[B5 ADR] Głośny wydech
ja mam inne pytanko odnośnie wydechu czy wycięcie kata pogorszy czy polepszy bo jjuż sam nie wiem
-
Audi TT Pick-up
tragedia tt-ki są fajne ale po co cuś takiego miał wozić
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
wklejaj wklejaj
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
I mata po banie :polew:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
oooo szykuje sie niezły spot
-
Audi czy VW?
współczuje temu co rezał tą hybrydę narobił się jak głupi a ludzi go i tak zlinczują
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Ja będę zdziro
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Ja tez wiem coś o takim ośrodku w mstowie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
nuti to z całego miesiąca panowie zapraszam was na http://www.detox-odtruwanie.pl/?gclid=CKWA9PDg65wCFdMWzAodEEeGkA
-
[ALL] Alternatywa dla chip/remappingu w silnikach benzynowych - porady i doświadczenia
przy 1.8 bez turbo o jakimś podnoszeniu mocy można zapomnieć czy jest może jakiś złoty środek a ile musiałbym wyrzucić na turbo do ADR-a tak około
-
[ALL] Jak usunąć nalepkę rejestracyjną z przedniej szyby ?
a jeśli to kosztuje 5 zł w zakładzie to myślę że nie ma sie co samemu męczyć
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no ładnie musiało się tam dziać :gwizdanie: współczucia waszym kobietą
-
[B5 ADR] Problem=zbyt wolno wchodzi na obroty
kat do wycięcia i może coś z przepławką najlepiej vaga i będzie wiadom
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja jestem w łodzi w sobotę wracamy więc nie zdarzę szkoda
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Albo kreatyny
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Dobijemy dzisiaj do 200- nej
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Oj Piotruś blyszczysz blyszczysz jak nie wim co
-
[B5 ADP] Szyba się otwiera, ale już nie zamyka
ta to raczej jest przycisk do szyb może zaśniedział
-
Słowenia - Polska 3-0 Eliminacje MŚ analiza i komentarze.Koniec kompromitacji.
nic się nie stałoooooooooooo panowie nic sie nie stałłłłłłłłłłłło