Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi czy VW?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam tu znalezione w Interniecie zdjęcie VW Vento z przodem od Audi. Co o tym myślicie? Wrzuciłem to tutaj, bo za bardzo nie miałem gdzie. Mnie się osobiście nie podoba, ale pewnie znajdzie się przynajmniej jedna osoba, która powie, że fajne :evil:

49b30b99bb8b92e5med.jpg

Opublikowano

za***iste :slina:

Opublikowano

gdzie to auto stoi?

dam za nie kazda cene!

Opublikowano

piękności według mnie brakuje mu chromów prawda Jeżu :naughty:

Opublikowano

Koniecznie chromy na metry. :good:

Opublikowano

Chłopaki, to rozwojowy projekt, w planach dorezanie tyłu, boków i całej reszty :decayed:

Opublikowano

:polew: dobre

Ludzie tak zazdroszczą audi, że ze swoje parchy próbują do nich upodobnić vide ledy w zderzaku, lampy w stylu tych z b8. A tu proszę, przód b7 w vento.

Opublikowano

audi vento, nawet w Ingolstadt na to nie wpadli :polew:

Opublikowano

Pojawiło się już kilka razy na forum to zdjęcie. Mnie tylko ciekawi jakie trzeba mieć IQ żeby kwadratowe Vento połączyć z obłym, okrągłym przodem z B7 :decayed: Efektu dopełniają stalowe felgi w niedużym rozmiarze :polew:

Opublikowano

To już wolałbym przerobić tył - przynajmniej jakby ktoś jechał za mną to by myślał, że to A4. :D

Opublikowano

jesteście zbyt stronniczy :cool1:

a może ten gość ma A4 i chciał ją upodobnić do Vento :naughty:

:decayed:

Opublikowano

to jest a4 przerobione na vento :hi:

przód w planach :gwizdanie:

Opublikowano

jesteście zbyt stronniczy :cool1:

a może ten gość ma A4 i chciał ją upodobnić do Vento :naughty:

Kurde, no faktycznie tak może być.. :mysli:

Opublikowano
  • Autor

No niezła hybryda :>

Tak na grafice nudziło mi się (bo zastępstwo) i szukałem sobie jakiś fajnych zdjęć Audi no i coś takiego pojawiło się. Nie wiedziałem gdzie to dać, bo nie znalazłem żadnego tematu na forum o wieś tuningu, ani o jakiś przeróbkach Audi (jak np. to A6 przerobione na lawetę, ktoś tu ostatnio dodał).

Opublikowano

za***iste :slina:

za***iste ale siara takim jeździć :bag:
Opublikowano
  • Autor

gdzie to auto stoi?

dam za nie kazda cene!

Nie wiem, nie było napisane. Jedynie co znalazłem, to ktoś w tym temacie pisał, że widział owe cudo w Zakopanym. Ale może to jeszcze inny egzemplarz :)

Opublikowano

Ludzie to niewiedzą jakie siły drzemią w naturze :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

współczuje temu co rezał tą hybrydę :cool1: narobił się jak głupi a ludzi go i tak zlinczują :evil:

Opublikowano

Vento B7 :polew: Felunek Lans :kox: Nasi Klubowi rezacze mogą się schować :polew: Może by tak b5 podnieść i na Q7 przerezać :naughty::kox:

Opublikowano

Odpowiedź bardzo prosta zaistniałem modyfikacji - jak nie stać na AUDI to może chodziarz gril :polew: :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.