Treść opublikowana przez tymonA4
-
[B5 1,8T] Po wymianie rozrządu - ceny części i robocizna
he he jak do 7 można zejść to nie jest źle
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
słuchaj niedziela standard godz 16;30 a w tyg. to zależy od tego jak stoimy z czasem ale średnio co dwa trzy dni
-
[B5 AHU] Wlałem inny płyn
pewnie poco czekać na przesyłkę
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dzisiaj był jeden z tych spotów które można poczuć mega zabawnie jedzonko super kikson myślę że roboty nie straciłeś :gwizdanie: zaraz będą fotki
-
[B5 AFN] Zewnętrzny termometr żle pokazuje temperaturę
ok dzięki tak zrobię
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
i elektik turbo i 250km
-
[B5 1,8T] Po wymianie rozrządu - ceny części i robocizna
u mnie w ADR wyszedł około 850zŁ tak jak u ciebie kikson panowie a jak jest ze spalaniem w 1.8T w b6 pytam bo przymierzam się do takiego autka
-
[B5 AFN] Zewnętrzny termometr żle pokazuje temperaturę
czy jeśli któryś z czujników będzie uszkodzony to klimatronik pokarze błąd
-
A4 TDI/RS4
Szwedzi mają fantazje
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Pod m1 a nie w pieczarze
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Szuka ktoś z was roboty bo znajomy potrzebuje kogoś do pracy w firmie ogrodniczej
-
A4 TDI/RS4
nawet fis-a nie ma :polew: :polew:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
noooooooo
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:good: [br]Dopisany: 14 Wrzesień 2009, 22:27_________________________________________________zobaczcie kto jest jednym z najaktywniejszych użytkowników w tym tyg. :naughty:
-
[ALL] Alternatywa dla chip/remappingu w silnikach benzynowych - porady i doświadczenia
he he he słyszałem że z turbo jeździ sie na v-power
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
kikson masz od mnie zaproszenie na nk
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
co to znaczy sezon halowy grasz w coś
-
[ALL] Alternatywa dla chip/remappingu w silnikach benzynowych - porady i doświadczenia
dominik mam pytanie przymierzam sie do zakupu b6 1.8T 150km pierwsze lata produkcji i mam pytanie czy to jest ten sam motor i turbo co b5 150km
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
spox czyli 19 tak
-
[B6 AYM] Co to jest...
a może to cooler
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
mi obojętnie
-
[B5 AFN] Zewnętrzny termometr żle pokazuje temperaturę
mi też zewnętrzny pokazuje głupoty gdzie on jest dokładnie
-
[B5 APT] Nie działa klimatyzacja (sprężarka nie załącza)
a u ciebie na klimatroniku nie pokazuje błędów
-
[ALL B5] Sprężyna klamki wew. przedniej jest identyczna jak tylniej?
ja też muszę jedna
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Kto się pisze na kawke gdzieś na mieście teraz wracam z roboty własnie [br]Dopisany: 14 Wrzesień 2009, 19:05_________________________________________________Nie to se sam jade