Treść opublikowana przez tymonA4
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Udarowa kto dziś będzie czemu nie robimy list już
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
gdzie mykasz na urlopik
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
zgadnijta czym dzisiaj przyjadę :gwizdanie: [br]Dopisany: 20 Wrzesień 2009, 13:44_________________________________________________okulik wpadnij na spota :naughty: :naughty:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
mam nadzieje że tyle żeby cie wciągnąć :przebiegly:
-
[B5 ADR] Jakie objawy uszkodzonej wiskozy?
wie ktoś może jak wymienić wiskoze
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
kurde Krzysiu sam nie wiem całe wisko siedzi mocno może i gdzie dostało luzu tylko tego nie widać albo tak jak mówi nuti co do chłodnicy to racja chlodnicpol przez allegro kupuje z nowym wiskiem i śmigłem
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a tak to wygląda z moją a4 tak jebutneła chłodnica tak wisko a tak wygląda auto wyjadę nią dopiero gdy wyrezam to co zamierzam czyli z dwa tyg będzie stała
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
bede pks-em
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
fajne ciekawe co zrobi jak mu przy tych 290 walnie wisko
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:polew: ale może posłużyć jako hotel
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ale mi sie porobiło chłodnica rozjebana własnie skończyłem rozbierać auto
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
również dzodzo tobie i twojej żonie życzę wszystkiego naj. i moc potomstwa
-
[B5 ACK] Falujące, zbyt niskie obroty;przepływka...
raczej nie ale sprawdź miernikiem na zgaszonym silniku jakie jest napięcie potem na odpalonym powinno mieć około 14V +/- oczywiście
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
co tam 69 gotujeszz \
-
[B5 ADR] Urwał się wentylator
i jeszcze jedno na co nałożona jest wiskoza i czy przy przyblokowaniu i urwaniu łopatek mogło sie coś skrzywić czy raczej nie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
bo sie zesrasz :polew: :polew: :polew: :tongue4: ale sie fajnie najebał kórw zawiodłem sie na tym aucie a jak by to bułoo w ciemnum lesie zesrał bym sie ze strachu
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
tomi jeszcze go kupisz :polew: :polew:
-
[1,9 AWX] S4 diesel edition
dzo jak to turbo sie nie zmieści to zawsze możesz je przecie w bagażniku zamontować masz tam full miejsca
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
jak mnie zholują to tez podjadę CZEMU MI NIKT NIE WSPÓŁCZUJE HELLO HELLO ZŚÓŁ MI SIE AUTO
-
[B5 ADR] Urwał się wentylator
ruszam moim adr-em dodaj gazu a tu jebut urwały sie śmigła na wentylatorze i zrobiły dziurę w chłodnicy czemu tak sie stało co mogło być przyczyna ??
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
może ktoś powiem wprost ok ja dzodzo sie chyba żeni nie o 17 pisał o tym wiec zdzwonta sie z piotrkiem zrubta bramke i do przodu koko jambo ja ide na 100 do restauracji sorki dzo chciałem być w tym ważnym dniu dla ciebie ale widzita czekam jutro do 15 asz mnie ktos zcholuje z kraka a teraz ide na kjednego a teraz ide wódeczke pic potrzebuje chłodnice i wisko do a4
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
suchajta rozjb. mi sie auto tera pytanie czemu urwały sie śmigła od wentylatora i zrobiły mi dziure w chłodnicy czemu muszę zostać w sobotę w kraku bo mnie nie chce nikt zaholować czemu czemu czemu polecam zubroke z sokiem japkowym
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Cus taki ciekaw Michale P.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Skasowsles je oooooook
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Nuti może byś wszedł na nk i przyjął zaproszenie od mnie