Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tymonA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tymonA4

  1. Udarowa kto dziś będzie czemu nie robimy list już
  2. gdzie mykasz na urlopik
  3. zgadnijta czym dzisiaj przyjadę :gwizdanie: [br]Dopisany: 20 Wrzesień 2009, 13:44_________________________________________________okulik wpadnij na spota :naughty: :naughty:
  4. mam nadzieje że tyle żeby cie wciągnąć :przebiegly:
  5. wie ktoś może jak wymienić wiskoze
  6. kurde Krzysiu sam nie wiem całe wisko siedzi mocno może i gdzie dostało luzu tylko tego nie widać albo tak jak mówi nuti co do chłodnicy to racja chlodnicpol przez allegro kupuje z nowym wiskiem i śmigłem
  7. a tak to wygląda z moją a4 tak jebutneła chłodnica tak wisko a tak wygląda auto wyjadę nią dopiero gdy wyrezam to co zamierzam czyli z dwa tyg będzie stała
  8. fajne ciekawe co zrobi jak mu przy tych 290 walnie wisko
  9. :polew: ale może posłużyć jako hotel
  10. ale mi sie porobiło chłodnica rozjebana własnie skończyłem rozbierać auto
  11. również dzodzo tobie i twojej żonie życzę wszystkiego naj. i moc potomstwa
  12. raczej nie ale sprawdź miernikiem na zgaszonym silniku jakie jest napięcie potem na odpalonym powinno mieć około 14V +/- oczywiście
  13. i jeszcze jedno na co nałożona jest wiskoza i czy przy przyblokowaniu i urwaniu łopatek mogło sie coś skrzywić czy raczej nie
  14. bo sie zesrasz :polew: :polew: :polew: :tongue4: ale sie fajnie najebał kórw zawiodłem sie na tym aucie a jak by to bułoo w ciemnum lesie zesrał bym sie ze strachu
  15. tomi jeszcze go kupisz :polew: :polew:
  16. dzo jak to turbo sie nie zmieści to zawsze możesz je przecie w bagażniku zamontować masz tam full miejsca
  17. jak mnie zholują to tez podjadę CZEMU MI NIKT NIE WSPÓŁCZUJE HELLO HELLO ZŚÓŁ MI SIE AUTO
  18. ruszam moim adr-em dodaj gazu a tu jebut urwały sie śmigła na wentylatorze i zrobiły dziurę w chłodnicy czemu tak sie stało co mogło być przyczyna ??
  19. może ktoś powiem wprost ok ja dzodzo sie chyba żeni nie o 17 pisał o tym wiec zdzwonta sie z piotrkiem zrubta bramke i do przodu koko jambo ja ide na 100 do restauracji sorki dzo chciałem być w tym ważnym dniu dla ciebie ale widzita czekam jutro do 15 asz mnie ktos zcholuje z kraka a teraz ide na kjednego a teraz ide wódeczke pic potrzebuje chłodnice i wisko do a4
  20. suchajta rozjb. mi sie auto tera pytanie czemu urwały sie śmigła od wentylatora i zrobiły mi dziure w chłodnicy czemu muszę zostać w sobotę w kraku bo mnie nie chce nikt zaholować czemu czemu czemu polecam zubroke z sokiem japkowym
  21. Cus taki ciekaw Michale P.
  22. Nuti może byś wszedł na nk i przyjął zaproszenie od mnie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.