Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tymonA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tymonA4

  1. widać jaki adamek malutki
  2. no panowie zobaczymy jak to sie skończy pierwszy wszedł k.ibisz
  3. jeszcze tygrysek musi sie wygadać
  4. na pewno wygrał Polsat na tej transmisji tyle reklam że :gwizdanie:
  5. nic jakieś chłopaczki sie okładają piąsteczkami
  6. :polew: :polew: a mam talent
  7. he he Michał może trzaśniesz nam jaki projekt na zasilanie podobno maje dwie stacje być
  8. :polew: :polew: :polew: :polew: tomus w bojowym nastroju jesteś tak miałem na początku i tak chce mięć teraz tyle i tak każdy pisał tymon albo tymek więc buntownik leci do lamusa
  9. jeszcze trochę i wszystko będzie jasnnne
  10. to vaga zabierz zobaczymy czy błędy wróciły
  11. ja wezmę młotek i przecinak
  12. Ja teź wpisuje śie na liste
  13. czyli co nie ma spota w niedziele to dajcie znac kiedy będzie
  14. ci co maja s-line byli by booogami :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Październik 2009, 17:33_________________________________________________panowie musimy sie spotkać i pogadać troszku
  15. o co chodzi o pociąg do łodzi :polew: :polew: sam wiesz najlepiej chcecie stworzyć forum a4 b6 dla wybranych noo sorry :polew: :polew:
  16. pierdolenia jak tralala ja podejrzewam o co chodzi ale mam to w d*pie
  17. wiesz co mrozio chyba nastał czas ogólnego znudzenia ja będę i miło mi będzie nawet jeśli będzie jedno auto poza mną w końcu fajnie jest sie spotkać a nie pier**lić jaka szkoda że tylko trzy aaauta były dzisiaj były trzy a jutro będą 33 wszystko zależy od podejścia :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:
  18. to co pier**l. to wszystko tak a może macie racje co ja sie bede spinał jak nikomu sie nie chce
  19. przyjade mały dziadu i przestań smucić
  20. słuchajcie mi gościu za staga powiedział 1.700 możliwe
  21. to strasznie drogo szukaj zamienników muszą być

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.