Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tymonA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tymonA4

  1. jutro jadę wymieniać olej spytam sie w punkcie wymian mają tam baze co gdzie kiedy w jakim aucie zobaczę co powiedzą
  2. dzodzo nie śmiej sie tak bo ci kangóra nie sprzedam
  3. Ciekawe jakie będzie twoje nowe konto :gwizdanie: Bartek proszę cie daj już spokój
  4. wymień jeszcze grill po lifcie będzie
  5. bardziej mi sie podoba vito niż t4 w środku i jeszcze ta cena za t4 typowy kanciak
  6. fakt bolek157 sprawdź sobie czy rano w aucie robi się szybko ciepło według mnie jeśli tak sie dzieje i ogólnie ogrzewanie jest to termostat jest ok
  7. ale pisze że nagrzewa mu sie szybko
  8. ja też przyjemniejszy w środku a i tańszy
  9. jeśli masz dobre ogrzewanie to termostat jest ok i szybko sie nagrzewa autko bardziej kierował bym się na czujnik tematów jest dużo
  10. tymonA4 odpowiedział(a) na alwo76 temat w Audi A4 B5
    według mnie nie ale jak czytam o tych 1.6 to już sam nie wiem co myśleć może to co da
  11. Olo małe sprostowanie nie obraziłem się ale po co mam się wkur.iac i pisać w tym wątku nuti racja tak zrobię bo ze spotów nie rezygnuje bo są fajne i jak tylko dam radę to będę
  12. a dobrze odpowietrzyłeś
  13. czyli żegnam dopiąłeś tomi400 swego mam już to wszystko gdzieś
  14. Ale to nuti nie do ciebie się przypiepszyl a ja sobie nie pozwolę na coś takiego powtarzam tomek masz coś do mnie to daj znać możemy się spotkać i pogadać a nie wyciągaj moje posty po zdaniu i wyśmiewaj na spotach pogadasz a tu co po co to
  15. Bardzo proszę o to by reszta mi odpowiedziała
  16. Jeśli ktoś jeszcze tak uważa proszę niech napisze i jeśli nie chcecie żebym pisał w tym wartku co do ciebie tomku wlisz post za postem w moja stronę powtarzam masz coś do mnie napisz to po drugie nie mam zamiaru zmieniać forum bo to jest forum a4 i taki samochod posiadam
  17. jak masz coś do mnie to pisz na pw albo zadzwoń o co ci chodzi a nie psuj atmosfery na wątku albo sie po prostu odpier**l
  18. no to co tam słychać :kox:
  19. tylko przy tej temp. cza uważać żeby nie pękł
  20. daj znać co to było bo jestem ciekaw
  21. :good: tak jak koledzy piszą nadkole od góry dwie śrubki i jest twój
  22. warto a jak założysz HIDy to będzie :kox:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.