Treść opublikowana przez tymonA4
-
[ALL B5] Wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów
jutro jadę wymieniać olej spytam sie w punkcie wymian mają tam baze co gdzie kiedy w jakim aucie zobaczę co powiedzą
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dobrze
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dzodzo nie śmiej sie tak bo ci kangóra nie sprzedam
-
Audi rs4 azr gt25 eliminator powered by Sportmile
piękny
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Ciekawe jakie będzie twoje nowe konto :gwizdanie: Bartek proszę cie daj już spokój
-
[B5 AFN] Moja Niunia A4 Avant
wymień jeszcze grill po lifcie będzie
-
VW Multivan T4 albo MB Vito
bardziej mi sie podoba vito niż t4 w środku i jeszcze ta cena za t4 typowy kanciak
-
[ALL B5] Problem z wentylatorem . Pomocy
fakt bolek157 sprawdź sobie czy rano w aucie robi się szybko ciepło według mnie jeśli tak sie dzieje i ogólnie ogrzewanie jest to termostat jest ok
-
[ALL B5] Problem z wentylatorem . Pomocy
- [ALL B5] Problem z wentylatorem . Pomocy
ale pisze że nagrzewa mu sie szybko- VW Multivan T4 albo MB Vito
ja też przyjemniejszy w środku a i tańszy- [ALL B5] Problem z wentylatorem . Pomocy
jeśli masz dobre ogrzewanie to termostat jest ok i szybko sie nagrzewa autko bardziej kierował bym się na czujnik tematów jest dużo- [B5 ADP] Paliwożerność
według mnie nie ale jak czytam o tych 1.6 to już sam nie wiem co myśleć może to co da- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Olo małe sprostowanie nie obraziłem się ale po co mam się wkur.iac i pisać w tym wątku nuti racja tak zrobię bo ze spotów nie rezygnuje bo są fajne i jak tylko dam radę to będę- [B5 AVG] Problem z temperaturą slinika
a dobrze odpowietrzyłeś- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
czyli żegnam dopiąłeś tomi400 swego mam już to wszystko gdzieś- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Ale to nuti nie do ciebie się przypiepszyl a ja sobie nie pozwolę na coś takiego powtarzam tomek masz coś do mnie to daj znać możemy się spotkać i pogadać a nie wyciągaj moje posty po zdaniu i wyśmiewaj na spotach pogadasz a tu co po co to- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Bardzo proszę o to by reszta mi odpowiedziała- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Jeśli ktoś jeszcze tak uważa proszę niech napisze i jeśli nie chcecie żebym pisał w tym wartku co do ciebie tomku wlisz post za postem w moja stronę powtarzam masz coś do mnie napisz to po drugie nie mam zamiaru zmieniać forum bo to jest forum a4 i taki samochod posiadam- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
jak masz coś do mnie to pisz na pw albo zadzwoń o co ci chodzi a nie psuj atmosfery na wątku albo sie po prostu odpier**l- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no to co tam słychać :kox:- [B5 ADR] Jak wyciagnac zbiornik płynu do spryskiwaczy?
tylko przy tej temp. cza uważać żeby nie pękł- [B5 AVG] Problem z temperaturą slinika
daj znać co to było bo jestem ciekaw- [B5 ADR] Jak wyciagnac zbiornik płynu do spryskiwaczy?
:good: tak jak koledzy piszą nadkole od góry dwie śrubki i jest twój- [B5 AFN] Moja Niunia A4 Avant
warto a jak założysz HIDy to będzie :kox: - [ALL B5] Problem z wentylatorem . Pomocy