Treść opublikowana przez tymonA4
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
Turbo ;-) Kolektor flansza i przeróbka pod 1.9 tdi grucha itd.
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
Ja mam pytanie czy montowal ktoś gotowy zestaw gtb22 do b6 od olka_wroc ?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
I nowa gra znajdź mój klucz
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Jak bym nie znał tej społeczności
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Cos ta odwalili
-
Wakacje, Ja sam + Trzy koleżanki... co zabrać? ;)
Temat do wypalenia koleś wrócił i sprzedał a4
-
Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
A spróbuj usunąć i zainstalować z app na nowo
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
He he he
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Co brałes pigułkę gwałtu :-(
-
Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
Ja mam tego samego i smiga aż miło :-)
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Podróbka
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Medzik ale ty jesteś zgłaszam cię do moda! ---------- Post dopisany at 15:27 ---------- Poprzedni post napisany at 15:26 ---------- Btw jem obiad
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Piter czestochowa to wieś co my tu mamy
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Bartek wyluzuj nikt przecież nie ma do was żadnych "ale" ja u was byłem na pomiarze i tyle każdy tu lubi sobie pozartowac trochę jak byłem u was w moim tdi wyszło 189 kuca i niecałe 400 niuta zobaczymy ile wyjdzie jak przyjade na wiosnę z innymi gratami pozdr. Ps. Nie zwravaj uwagi na magicka bo on jest z daleka
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Na różowo
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
- Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
A skąd wiesz ze 5 ma hologram- B6 DIVISION
A nie masz jakieś szmaty bo ja mam to może ja to obejrze co- B6 DIVISION
Ja chce ramke wokół biegów dobrze zapłacę Dominik i jak tam- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Ohm ty latasz ta Ibiza czerwona- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
No to czemu tam nie jedzie- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
A Rogal mu nie zrobi Softa- B6 DIVISION
Poczekajmy czy będzie za co:decayed: btw avusIII nie chce kto- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Ja u nich hamowalem auto i na moje oko są ok. ale drodzy maja nowa hamownie i resztę gratow wiadomo ze oni sami programu nie zrobią- B6 DIVISION
Jak przyjdą to i powiem:naughty: - Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje