Treść opublikowana przez tymonA4
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Tez pare razy miałem na to ochote
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Fura git
-
Piłka nożna
Chyba żart stanie sie rzeczywistością ropa Stop gaz Stop ---------- Post dopisany at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany at 22:25 ---------- Brawo Wojtek ---------- Post dopisany at 22:39 ---------- Poprzedni post napisany at 22:27 ---------- Brawo biało czerwoni
-
Piłka nożna
Brawo Polska brawo tytoń
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
;-(
-
B6 DIVISION
Ja myśle ze tylko S4 reszta to pól środki
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Pitrek jak bym umiał zrobić tekst mała czcionka i na biało to bym napisał tak Uważaj gnojku bo cię uszkodze i jak będziesz malolaty wyrywał
-
B6 DIVISION
S4 są droższe bardziej odstają i są słitaśne
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Suka
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Nio właśnie
-
[ALL B7] 1.8 turbo quattro DO SPRZEDANIA str 5
Czaki bier moje avki
-
B6 DIVISION
Kto robił ciemne dekory u ragii?
-
[ALL B7] 1.8 turbo quattro DO SPRZEDANIA str 5
Piękny czarny kilerr:slina:
-
Piłka nożna
Anglicy nie mogą przebolec ze euro jest u nas przecież to taki spokojny i tolerancyjny naród
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Odezwał się kibic z Częstochowy
-
Piłka nożna
Nie ma szans nie wyjdziemy z grupy 4:1 brawo Rosja
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Eee
-
Piłka nożna
My - Rosja jak dla mnie 0:3 ---------- Post dopisany at 22:07 ---------- Poprzedni post napisany at 22:03 ---------- Ale jak tak pacze to Czesi dupeczki tez maja fajne
-
Piłka nożna
To fakt mecz zacienty ale żeby gospodarze dostali czerwona kartkę w meczu otwarcia i to jeszcze bramkarz to jestem
-
Piłka nożna
Tytoń uratował nasza twarz brawo dla niego ---------- Post dopisany at 19:33 ---------- Poprzedni post napisany at 19:31 ---------- POLSKA
-
Piłka nożna
na fejsa wrzuca foty z olkiem ---------- Post dopisany at 19:28 ---------- Poprzedni post napisany at 19:24 ---------- Btw co do meczu Polacy grać nie potrafią i nigdy się to nie zmieni szczesny pajac
- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]