Treść opublikowana przez tymonA4
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Ale nikt nie wypomina ale jak słyszę od18-latka ze on zarobił SAM na auto za30tys nie pracując nigdzie bierze mnie na śmiech Sam zaczął a teraz udaje zaszczutego szczeniaczka Pisałem nic nas mnie tomie obchodzi tylko po co o tym sam tak rozgaduje I czepia sie madzi Madzi czepiać mOge sie tylko ja
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Czemu mam mi być głupio życie to życie ja Leże i mogłem sie już nie obudzić i przeżyłem ta ciężka sytuacje jutro jest pogrzeb mojego kumpla syska zreszta tez życie każdy radzi sobie jak potrafi a od ciebie bez przerwy słyszę ze ty taki niezależny a sam wiesz jak jest co do b6 traktuje jak zabawkę potrafię je rozebrać w15minut i zrobię z nią co chce moja sprawa
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Puma zakończ temat który Cie pogrąża nikogo to nie obchodzi z kad dostajesz euro jak chcesz być nie zależny to płac ZUS podatki czynsze rachunki za siebie za rodzine a nie szczylu bedziesz udowadniał jaki to ty jestes dorosły a ledwo co szkole skończyłes i normalka jest ze ktoś bezprzerwy ci pomaga a robisz szał o starego rupiecia z04roku
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Ale najśmielsze jest to ze madzi tez starzy kupili samochód
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Sysiek a ty se wpisz wolniejszy od wielkiej krowy z 4 spaslakami
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Olek wyciagnIj z auta wszystko co możesz lataj z tydzień na v-power i koleś moze sie zdziwić ---------- Post dopisany at 16:30 ---------- Poprzedni post napisany at 16:28 ---------- Btw jestem po operacji jak by to kogo obchodziło i Leże na chirurgii
-
Wakacje, Ja sam + Trzy koleżanki... co zabrać? ;)
nic nie bedzię koleś jest jeszcze prawiczkiem i mówił na spotach ze dopiero po ślubie z ta jedyna po za tym pisze o trzech koleżankach a nie trzech laskach z którymi jedzie na wakacje
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Reniek Rejestratory Mobilne - Rejestrator samochodowy MD-66 IR -
-
B6 DIVISION
Tył od S4 avant potrzebuje
-
B6 DIVISION
Czy gril z cabrio pasuje do avanta ?
-
B6 DIVISION
Dokładka max 300 a gorny to za200zl można znaleźć
-
Zwykłe A4 B6 tymona
He He graty po malu skupuje już mam duzo tył s4 szukam
-
Zwykłe A4 B6 tymona
tak po mału robię serie i zmiana na fiat126p. ---------- Post dopisany at 21:45 ---------- Poprzedni post napisany at 15:02 ---------- auto zrobione na serie i zwrot akcji zostaje wiec rezam od nowa :decayed:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
przecie jest wieczór
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
E ja mam4,3
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Mapet
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Piotrek ciebie nie przebije nie da rady
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Ja tez jeszcze nigdy w życiu nie widziałem koxa z paletka
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Byłem wicemistrzem Częstochowy w latach 94-96
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Mega różnica jest- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Przecież tez ci puścilem awaryjne mogłeś podejść na światłach stałem za tobą- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
powołaj sie na mnie ale jako na mnie a nie na a4-klub Konopiska, Źródlana, Wikcars Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Wiktor Gutze - Panorama Firm jeszcze dobrze też robi dudek ale tam teraz same ferrari i porsche stoi wiec nie wiem ile od elementu- Piłka nożna
Nieśmiertelni- B6 DIVISION
http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/kiera-jasiek-sprzedania-226512/ Miała leman miał ori ńie dokladal - Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]