Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tymonA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tymonA4

  1. Ale nikt nie wypomina ale jak słyszę od18-latka ze on zarobił SAM na auto za30tys nie pracując nigdzie bierze mnie na śmiech Sam zaczął a teraz udaje zaszczutego szczeniaczka Pisałem nic nas mnie tomie obchodzi tylko po co o tym sam tak rozgaduje I czepia sie madzi Madzi czepiać mOge sie tylko ja
  2. Czemu mam mi być głupio życie to życie ja Leże i mogłem sie już nie obudzić i przeżyłem ta ciężka sytuacje jutro jest pogrzeb mojego kumpla syska zreszta tez życie każdy radzi sobie jak potrafi a od ciebie bez przerwy słyszę ze ty taki niezależny a sam wiesz jak jest co do b6 traktuje jak zabawkę potrafię je rozebrać w15minut i zrobię z nią co chce moja sprawa
  3. Puma zakończ temat który Cie pogrąża nikogo to nie obchodzi z kad dostajesz euro jak chcesz być nie zależny to płac ZUS podatki czynsze rachunki za siebie za rodzine a nie szczylu bedziesz udowadniał jaki to ty jestes dorosły a ledwo co szkole skończyłes i normalka jest ze ktoś bezprzerwy ci pomaga a robisz szał o starego rupiecia z04roku
  4. Ale najśmielsze jest to ze madzi tez starzy kupili samochód
  5. Sysiek a ty se wpisz wolniejszy od wielkiej krowy z 4 spaslakami
  6. Olek wyciagnIj z auta wszystko co możesz lataj z tydzień na v-power i koleś moze sie zdziwić ---------- Post dopisany at 16:30 ---------- Poprzedni post napisany at 16:28 ---------- Btw jestem po operacji jak by to kogo obchodziło i Leże na chirurgii
  7. nic nie bedzię koleś jest jeszcze prawiczkiem i mówił na spotach ze dopiero po ślubie z ta jedyna po za tym pisze o trzech koleżankach a nie trzech laskach z którymi jedzie na wakacje
  8. Reniek Rejestratory Mobilne - Rejestrator samochodowy MD-66 IR -
  9. tymonA4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tył od S4 avant potrzebuje
  10. tymonA4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czy gril z cabrio pasuje do avanta ?
  11. tymonA4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dokładka max 300 a gorny to za200zl można znaleźć
  12. He He graty po malu skupuje już mam duzo tył s4 szukam
  13. tak po mału robię serie i zmiana na fiat126p. ---------- Post dopisany at 21:45 ---------- Poprzedni post napisany at 15:02 ---------- auto zrobione na serie i zwrot akcji zostaje wiec rezam od nowa :decayed:
  14. przecie jest wieczór
  15. Piotrek ciebie nie przebije nie da rady
  16. Ja tez jeszcze nigdy w życiu nie widziałem koxa z paletka
  17. Byłem wicemistrzem Częstochowy w latach 94-96
  18. Mega różnica jest
  19. Przecież tez ci puścilem awaryjne mogłeś podejść na światłach stałem za tobą
  20. powołaj sie na mnie ale jako na mnie a nie na a4-klub Konopiska, Źródlana, Wikcars Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Wiktor Gutze - Panorama Firm jeszcze dobrze też robi dudek ale tam teraz same ferrari i porsche stoi wiec nie wiem ile od elementu
  21. Nieśmiertelni
  22. tymonA4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/kiera-jasiek-sprzedania-226512/ Miała leman miał ori ńie dokladal

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.