Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tymonA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tymonA4

  1. I takie mniej wiecej jest od 7-9 l
  2. tymonA4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie ma może kto do sprzedania stacji do iPhone pod rns?
  3. tymonA4 odpowiedział(a) na emay temat w Audi A4/S4 B6
    No to zaraz sie zacznie ładna seria
  4. tymonA4 odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    :grin:btw co masz na obudowach za symbole ? Bo na tych co ja miałem jest logo audi i nr. Miałem je sprawdzić w etce ale z tego co wiem to jedno jest z cabrio a drugie z S4
  5. tymonA4 odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    Ori to ori
  6. tymonA4 odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
  7. tymonA4 odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    a to on kupił te poDruby
  8. A co to egr ja go nie mam
  9. macie farta że mnie nie było bo nie było by tak miło
  10. o 200 mówią ze jest ok
  11. tymonA4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    18stki staja sie standardem:grin:
  12. tymonA4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a ja a ja
  13. ankieta jest
  14. Dawno cię nie widziałem chyba od wyrazowa pasowało by wpaść
  15. To i ja wpadne cos wciągnąć hehe
  16. tymonA4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No widzisz he he
  17. tymonA4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Może ktoś zadzwonić do jego rodziców ze on jeszcze nie śpi tylko siedzi przed kompem ---------- Post added at 22:50 ---------- Previous post was at 22:46 ---------- Puma odpadasz już na starcie he he
  18. tymonA4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wypowiadać sie mogę i pisać tez jak klub bedzie tylko dla członków to nie będę chłopaczku
  19. Robi sie już śmiesznie :-(
  20. tymonA4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Myśle o tych fajnych alu dywanikach ---------- Post added at 22:32 ---------- Previous post was at 22:24 ---------- Btw gadek o divisionie było już sporo ja już raz napisałem kto według mnie powinien go prowadzić i tyle napewno powinien to być ktoś z ranga i ustalić jakieś kryteria żeby było jasne w jakim to idzie kierunku
  21. tymonA4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    He he mi sie już pomysły kończą wracam do serii
  22. tymonA4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wejdź na mój wątek i dobie zobacz i poczytaj co zrobilem ja a co dzo on szedł w moc ja w doposazenie auta chłopaczku i po 2 ja sie nie pcham tu he he nie nam takiego ciśnienia może to zewzgledu na to ze już nie mam mleka pod nosem he he

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.