Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tymonA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tymonA4

  1. Kto jechał z madzia
  2. tymonA4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    szukam body s-line jak kto co wie to ja pierwszy
  3. nie wiem jak wy ale ja gdy wsiadam do innego auta niż audi czuje sie dziwnie źle mi a jak wsiadam do jakiegokolwiek audi czuje sie jak w domu
  4. [/color]nie mam zwykłe będę gadał z dominem albo qwerty
  5. dookładnie teraz muszę wszystko ogarnąć kiera od b8 s-line jest listwy wew s-line z b7 są tylko avki os S4 zostają zakładam body s-line xenony i nic już nie robię he he kupiłem zderzak zwykły będę go zakładał wiec jak by ktoś wiedział o dokładce to biorę
  6. dzieki panowie co do furki do zmieniam body na s-line i ogarniam detale
  7. Wafelek stary jego Ma r8
  8. Zarząd dróg jest na jasnogorskiej
  9. tymonA4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany nie ma kto halogenow w zderzak ori i tej zaślepki do uchwytu
  10. tak mówił mi rogal seba
  11. ja cie norbi na forum hehe siemano
  12. Ori sprzeglo wytrzymuje do 170PS powyżej to już ruletka
  13. Jakieś pewne albo nowe:)
  14. AL starczaja ponad 200km bq nie z tad są mniej wydajne wiadomo ze nikt z tdi nie robi wiecej niż 200 ale wydaje mi sie ze na AL wynik bedzie lepszy niż na BQ i chyba był już temat o tym btw bq są tańsze bardziej popularne he he a każdy swoje chwali
  15. Piter masz kobite jakiej płci
  16. Jak bq może być mocniejsze jak są mniej wydajne
  17. tymonA4 odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Audi A8/S8
    Kolejne moje Audi to a8 tylko pewnie przedlift cały czas sie zastanawiam jak ja sie mieszcze w tej małej A4 hehe
  18. 50tys rocznie 4 wymiany oleju
  19. tymonA4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nie ma kto do sprzedania grilla górnego albo zderzaka do b6 ??
  20. moje nigdy nie będzie seria musiał bym mu kiere na prawo przenieść
  21. Nic mi nie dopłaci ja chce serie
  22. to fury nie opylasz
  23. ori mega okazja jak nie spawane

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.