Treść opublikowana przez tymonA4
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Kto jechał z madzia
-
B6 DIVISION
szukam body s-line jak kto co wie to ja pierwszy
-
Kto zamierza zmienić audi na inną markę lub zmienił a wraca do OOOO
nie wiem jak wy ale ja gdy wsiadam do innego auta niż audi czuje sie dziwnie źle mi a jak wsiadam do jakiegokolwiek audi czuje sie jak w domu
-
Zwykłe A4 B6 tymona
[/color]nie mam zwykłe będę gadał z dominem albo qwerty
-
Zwykłe A4 B6 tymona
dookładnie teraz muszę wszystko ogarnąć kiera od b8 s-line jest listwy wew s-line z b7 są tylko avki os S4 zostają zakładam body s-line xenony i nic już nie robię he he kupiłem zderzak zwykły będę go zakładał wiec jak by ktoś wiedział o dokładce to biorę
-
Zwykłe A4 B6 tymona
dzieki panowie co do furki do zmieniam body na s-line i ogarniam detale
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Wafelek stary jego Ma r8
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Zarząd dróg jest na jasnogorskiej
-
B6 DIVISION
Pany nie ma kto halogenow w zderzak ori i tej zaślepki do uchwytu
-
[B6 AVF] Pompowtryskiwacze BQ VS AL
tak mówił mi rogal seba
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja cie norbi na forum hehe siemano
-
[B6 AVF] Pompowtryskiwacze BQ VS AL
Ori sprzeglo wytrzymuje do 170PS powyżej to już ruletka
-
[B6 AVF] Pompowtryskiwacze BQ VS AL
Jakieś pewne albo nowe:)
-
[B6 AVF] Pompowtryskiwacze BQ VS AL
AL starczaja ponad 200km bq nie z tad są mniej wydajne wiadomo ze nikt z tdi nie robi wiecej niż 200 ale wydaje mi sie ze na AL wynik bedzie lepszy niż na BQ i chyba był już temat o tym btw bq są tańsze bardziej popularne he he a każdy swoje chwali
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Piter masz kobite jakiej płci
-
[B6 AVF] Pompowtryskiwacze BQ VS AL
Jak bq może być mocniejsze jak są mniej wydajne
-
A8 D3 na 20" :)
Kolejne moje Audi to a8 tylko pewnie przedlift cały czas sie zastanawiam jak ja sie mieszcze w tej małej A4 hehe
-
[B7 BPW] Dymi na siwo po remoncie wszystkiego do 90st. (wyciety dpf)
A turbo nie przepuszcza
-
Ile rocznie robicie km swoimi autkami??
50tys rocznie 4 wymiany oleju
-
B6 DIVISION
nie ma kto do sprzedania grilla górnego albo zderzaka do b6 ??
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Fuj
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
moje nigdy nie będzie seria musiał bym mu kiere na prawo przenieść
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Nic mi nie dopłaci ja chce serie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
to fury nie opylasz
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ori mega okazja jak nie spawane