Treść opublikowana przez tymonA4
-
B6 DIVISION
Pany czym różni sie ori gril od tego s-line w b6
-
Zwykłe A4 B6 tymona
Panowie zderzak s4 przód do sprzedania w rozliczeniu wezmę ori zwykly
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Widzę ze jeden burak drugi zazdrośnik czy jak to u dziewczyn normalka
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Dziody
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Nie przyjdę jak będziecie normalni
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Nara chłopaki
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Guregoru właśnie za takie teksty powinieneś walić kropy się chce
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
He he sysiek spójrz na siebie dziadu mały
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Michał pisze wiecej niż ja
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Piter stawiasz browara
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Niech tylko dzodzo sie rano obudzi
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
nigdy Nie mam kredytów nigdy nie mów nigdy dobra przemyślałem to, w końcu to ex dzodzowóz dokładam 3tysie dobrze się zastanów, nie podejmuj pochopnej decyzji, żebyś później nie żałował i nie mówił że "mogłem sprzedać z zyskiem i pospłacać kredyty" przemyśl to- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
nigdy Madzia nie pyskuj ciebie i twoje b6 nie porównamy do niczego jest tak nie typowy jak ty ani nie jedzie ani nie wyglada- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Nie he he- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Tomek za to ze porownales mnie do madzi masz minusa- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Wkładam cah jakaś szmata wciagla mnie b8 2.0T- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Nigdzie- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
To ty masz taki ujowy telefon- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Życie mnie doświadczylo Puma no- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Chłopaki jakieś biuro podróży w mięście co polecacie- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Z pierwszego czego kopniecia- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
A twój odpala?- czy ten abonament mi sie opłaca t-mobile prosze o pomoc
masz racje oferta poprawiona to samo co wyżej abonament 99zł zabrałem - Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]