Treść opublikowana przez tymonA4
-
[B6 AVJ] Powrót siwka
Siwek po dalekiej podróży he he
- B6 DIVISION
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Mariala moze
-
B6 DIVISION
Chce kto kiere z b7 s-line ori
-
B6 DIVISION
No to super dzieki a jest na forum temat jak to zrobic
-
Zwykłe A4 B6 tymona
Be losiem od dzioda z bielskabialej he he
-
Zwykłe A4 B6 tymona
Jeszcze fotele listwy wew S4 itd foty na wiosne [br]Dopisany: 24 Grudzień 2011, 12:09_________________________________________________Kto chce moja kiere z b7 s-line :gwizdanie:
-
B6 DIVISION
Chłopaki czy maty grzewcze ze zwykłych foteli pasują do tych s-line
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
http://moto.allegro.pl/bandyta-fso-fiat-mr-125p-1-4-rover-moc-103km-lodz-i2005760463.html dzodzo chciałeś kupic
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Ale b7 ma przetloczenia po bokach wiec albo wsio albo nic
-
Porównanie B5 a nowszych B6 i B7 fakty i mity..
Piter ja mówię o całości adra do awx nawet nie próbuje porównać i zgadzam się w 100% to co piszesz o tdi
-
Porównanie B5 a nowszych B6 i B7 fakty i mity..
:szukaj:Ale b5 tez ma pompki a plastiki tez super nie są wiadomo co może się popsuć w AHU o audi 80 tez mówiono ze lepsze od a4 bo ma stalowe zawieszenie i mocniejsze wnętrze po za tym każdy swoje chwali ja mogę porównać moje dwie A4 i prawda jest taka ze nie ma co tu porównywać przeskok milowy już nic nie mówię o wachaczach tych w b5 i tych w b6
-
Porównanie B5 a nowszych B6 i B7 fakty i mity..
Miałem b5 teraz mam b6 i przeskoki jest duży b5 zrobiło się kultowe przez model rs4 ale różnica jest duża mniejsza już jak miedzy b6 a b7 z tym ze porównujemy dwa podobne modele a nie b5 na wypasie i golasa b6
-
B6 DIVISION
Kto chce się zamienić na s4 tylko ja mam cooler centralny
-
B6 DIVISION
Bo chyba robię body s-line
-
B6 DIVISION
Pany ile kosztuje zderzak przód s-line b6 :gwizdanie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
No ho :polew:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Gdzie na rocha- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dzo dzo zaprasza 100zl od pary plus rzarcie- B6 DIVISION
Poniżej 850zl to dobra cena he he- [B7 BPW] Dżo-Dżo wóz nareszcie zdjecia pierwsza strona
ale fura- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
iceman zdaje się- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
u nas na forum kupe lat temu też był taki projekt :gwizdanie:- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
nie wymienił :polew: - Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]