Treść opublikowana przez tymonA4
- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
kto mi sprawdzi po etce ile kosztuje sama kratka dolnego grila od s4 :gwizdanie:
-
[B6 AWX] Oem +
maedzik jak ty pierd. moje kangoo robocze jest czystsze od twojej b6 nie mówie o przetarciach za to co wpakowałeś w ''moc'' to starczyło by ci moze na rns-a i progi s-line i nie pitol tak o tych wytarciach bo je miałeś
- B6 DIVISION
-
[B7 BPW] Dżo-Dżo wóz nareszcie zdjecia pierwsza strona
S P A J fota Uploaded with ImageShack.us[br]Dopisany: 09 Listopad 2011, 18:42_________________________________________________moja ta z przyczepką
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a medzikowe nie są takie same
-
[B7 BPW] Dżo-Dżo wóz nareszcie zdjecia pierwsza strona
na róż
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
pisze że nie dam rady bo byłem umówiony na spocie ale nie z tobą to nie wiesz tego he he
-
[B7 BPW] Dżo-Dżo wóz nareszcie zdjecia pierwsza strona
jeździ chłop czasu nie ma by sie pochwalić ale rzuca sie w oczy strasznie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja dzisiaj nie dam rady muszę wyjechać wieczorem piotrek sysiek zadzwonię jutro rano do was
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
jaka skladnia i szyk zdania jem obiad kluce sie z babą i sprawdzam faktury ciesz sie że w ogóle coś pisze- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja kupiłem za 150 d allegroo b5 na- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
gdyby ktoś tylną lotkę do avanta widział to ja chętny- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no hej pany i jak długi weekend piter o co ho z tym impotentem ?- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dzodoz jutro bo mnie w domu nima- B6 DIVISION
bart-s a czy nie może być tak że to wy będziecie wysyłać zaproszenia- B6 DIVISION
aj tu moge ma, m dywaniki z achłana- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
I znowu najebany bogusz idź dziśo w piwnicy pisprzataj- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Też cie Kocham- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
O ja pier ja tan e górach nsjebsny jol ziomy wracamy w środę Ps piotrek ty dziadu Ps dzodo ty jutadue- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
też go widziałem - Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]