Treść opublikowana przez tymonA4
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
tak 500 jak twój 180
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
twoje pewnie też są
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
nie ma
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
mam do tego prawo :kox:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
[br]Dopisany: 02 Październik 2011, 23:14_________________________________________________nie muszę doprowadzić to padło do serii i na wiosnę pogonić dzodz i tak sie dziwi że długo wytrzymałem
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no :gwizdanie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
mam do sprzedania tą chłodnice co ja dzodzo zamontował z przodu [br]Dopisany: 02 Październik 2011, 23:06_________________________________________________w ogóle to sprzedaje wszystko co tam jest jak coś komuś sie podoba to gadać
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
to było dwa lata temu
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
piter taka stara fota jaki ty tu byłeś ładny chłopak
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
- B6 DIVISION
Pany za ile można wyrwać listwy progowe s-line- [B7 BPW] Dżo-Dżo wóz nareszcie zdjecia pierwsza strona
E no co ty tablica w zderzaku to podstawa- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Cały czas pisze nawet teraz przez opere- B6 DIVISION
Wal się z tel. Pisze nie zauważyłem- B6 DIVISION
To mega tanio ja za sama kiere chce 350- [ALL B6/B7] Temperatura oleju na fis
Jest już podobny temat jeśli chodzi o kolorowy fis tylko nie wiem gdzie- B6 DIVISION
Poducha około 400zł może i więcej truj ramienna b6 około 450zł jak ładna[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2011, 19:56_________________________________________________Ja mam do sprzedania mf truj ramienna od b7 pikowana bez poduchy ładna- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Masz wychodne- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Burak- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Mam neta przy sobie w tel. Więc jestem mobilny he he dzodz jak moje korbki ?- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Teraz śmietanka mieszka na wsi- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:kox:- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Ale się wczoraj ochlałem dzisiaj też to zrobię łe he he- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Biedromki nie ma ale jest polo market - B6 DIVISION