Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tymonA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tymonA4

  1. sysiek 4 wachacze ale wymieniłeś?
  2. jak zaczynam tak myśleć to biore dzodza b7 i od razu lepiej sie czuje
  3. a ja to bym juz szedł w b8 bo b7 to przejściówka sysiek ogarnąłeś to b5 czy nadal strach tym sie poruszać
  4. a no tak he he i żniwa
  5. ja nie wiem co wy tam na wsi macie
  6. no na forum nie ma kolegów tylko znajome twarze
  7. mam rok gwarancji na silnik i dwa lata na resztę podzespołów :gwizdanie:
  8. ja jestem ciekaw ile ma mój :gwizdanie:
  9. michał po co mi twoje b7 jak to nie jedzie he he i wyposażenie gorsze
  10. tymonA4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ty trafiles?? kurfa tam pewnie sa fotochromy ktore same sa 400zl warte ze nie wszedlem wczesniej no ja już nawet zapłacone :decayed:niby wszystko tak jak mówisz s4 fotochromy a co przyjdzie zobaczymy Będziesz potrzebował tych fotochromów? Możemy się wymienić, jeśli będą foto podgrzewane. W zamian daję nie-foto podgrzewane. Z moją dopłatą. Niespiesznie szukam fotochromów podgrzewanych by dołożyć je do fotochromatycznego lusterka wewnętrznego, które niedawno wyrezałem I jak? jeszcze ich nie mam :gwizdanie: ? dalej ich nie mam gosc pisał że wyslal w piatek
  11. nie mam za mało postów mam 1 a muszę mieć 2
  12. nie mam co robić a po zachętach dzodza odwiedziłem Eu a tam pierwsze co rzucił mi sie mega duży zielony napis szukamy moderatorów
  13. najlepsze s-t-a-n-d-a-r-t :gwizdanie:
  14. i wpadły 18-stki na impreze
  15. :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: : no jebłem ten co bywa[br]Dopisany: 12 Grudzień 2011, 20:06_________________________________________________btw mam teraz 18-stke
  16. bo trzeba jeździć seria obniżyliście te wasze przecinaki i teraz jak tu jechać by nie trzasło ja tam popitalam jak leci i jest ok
  17. dzwoniłem nie ma problemu problem jest w momencie posiadania AC

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.