Treść opublikowana przez tymonA4
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
sysiek 4 wachacze ale wymieniłeś?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
turbo jest ok
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
jak zaczynam tak myśleć to biore dzodza b7 i od razu lepiej sie czuje
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a ja to bym juz szedł w b8 bo b7 to przejściówka sysiek ogarnąłeś to b5 czy nadal strach tym sie poruszać
-
Co Wybrac a co omijac C+ Nka czy Cyfrowy Polsat
- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a no tak he he i żniwa- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja nie wiem co wy tam na wsi macie- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
na wiosne- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no na forum nie ma kolegów tylko znajome twarze- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
mam rok gwarancji na silnik i dwa lata na resztę podzespołów :gwizdanie:- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja jestem ciekaw ile ma mój :gwizdanie:- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
michał po co mi twoje b7 jak to nie jedzie he he i wyposażenie gorsze- B6 DIVISION
ty trafiles?? kurfa tam pewnie sa fotochromy ktore same sa 400zl warte ze nie wszedlem wczesniej no ja już nawet zapłacone :decayed:niby wszystko tak jak mówisz s4 fotochromy a co przyjdzie zobaczymy Będziesz potrzebował tych fotochromów? Możemy się wymienić, jeśli będą foto podgrzewane. W zamian daję nie-foto podgrzewane. Z moją dopłatą. Niespiesznie szukam fotochromów podgrzewanych by dołożyć je do fotochromatycznego lusterka wewnętrznego, które niedawno wyrezałem I jak? jeszcze ich nie mam :gwizdanie: ? dalej ich nie mam gosc pisał że wyslal w piatek- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
nie mam za mało postów mam 1 a muszę mieć 2- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
nie mam co robić a po zachętach dzodza odwiedziłem Eu a tam pierwsze co rzucił mi sie mega duży zielony napis szukamy moderatorów- Zwykłe A4 B6 tymona
najlepsze s-t-a-n-d-a-r-t :gwizdanie:- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
podkolanówki- Zwykłe A4 B6 tymona
i wpadły 18-stki na impreze- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ale ma co innego- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
zbok- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: : no jebłem ten co bywa[br]Dopisany: 12 Grudzień 2011, 20:06_________________________________________________btw mam teraz 18-stke- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
oł jess- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:jerk:- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
bo trzeba jeździć seria obniżyliście te wasze przecinaki i teraz jak tu jechać by nie trzasło ja tam popitalam jak leci i jest ok- odszkodowanie a brak przegladu
dzwoniłem nie ma problemu problem jest w momencie posiadania AC - Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]