Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tymonA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tymonA4

  1. Siwek po dalekiej podróży he he
  2. tymonA4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Za grosze
  3. tymonA4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chce kto kiere z b7 s-line ori
  4. tymonA4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No to super dzieki a jest na forum temat jak to zrobic
  5. Be losiem od dzioda z bielskabialej he he
  6. Jeszcze fotele listwy wew S4 itd foty na wiosne [br]Dopisany: 24 Grudzień 2011, 12:09_________________________________________________Kto chce moja kiere z b7 s-line :gwizdanie:
  7. tymonA4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chłopaki czy maty grzewcze ze zwykłych foteli pasują do tych s-line
  8. http://moto.allegro.pl/bandyta-fso-fiat-mr-125p-1-4-rover-moc-103km-lodz-i2005760463.html dzodzo chciałeś kupic
  9. Ale b7 ma przetloczenia po bokach wiec albo wsio albo nic
  10. Piter ja mówię o całości adra do awx nawet nie próbuje porównać i zgadzam się w 100% to co piszesz o tdi
  11. :szukaj:Ale b5 tez ma pompki a plastiki tez super nie są wiadomo co może się popsuć w AHU o audi 80 tez mówiono ze lepsze od a4 bo ma stalowe zawieszenie i mocniejsze wnętrze po za tym każdy swoje chwali ja mogę porównać moje dwie A4 i prawda jest taka ze nie ma co tu porównywać przeskok milowy już nic nie mówię o wachaczach tych w b5 i tych w b6
  12. Miałem b5 teraz mam b6 i przeskoki jest duży b5 zrobiło się kultowe przez model rs4 ale różnica jest duża mniejsza już jak miedzy b6 a b7 z tym ze porównujemy dwa podobne modele a nie b5 na wypasie i golasa b6
  13. tymonA4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kto chce się zamienić na s4 tylko ja mam cooler centralny
  14. tymonA4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bo chyba robię body s-line
  15. tymonA4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany ile kosztuje zderzak przód s-line b6 :gwizdanie:
  16. dzo dzo zaprasza 100zl od pary plus rzarcie
  17. tymonA4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Poniżej 850zl to dobra cena he he
  18. u nas na forum kupe lat temu też był taki projekt :gwizdanie:
  19. nie wymienił :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.