Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tymonA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tymonA4

  1. O to medzik ma konkurencję
  2. Cwaniak ma zew i wew s-lina to może mieć wszystko ori dzodz po co ci kuchnia jak ty jeszcze tynków nie masz
  3. Ja bym pomyślał nad zestawem do awax wtryski zostają ale może lepiej pomyśleć o brd tu już muszą być inne wtrystki np alki lub BQ i icek centralny też
  4. tymonA4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja w 1.9 mam takie spalanie po mieście ;(
  5. Ta nie pamiętasz jak mówiłes tymon ale to jedzie zwolnij zwolnij
  6. To prawda gdyby nieu ono pewnie do tej pory bym miał b5 w seri i cieszył się jazda
  7. A ja myślałem że sys zmienił klocki
  8. Seba kto tu się spina dla mnie to śmiech mówić o mocy w tdi program się robi po to żeby fajnie wyprzedać a brd po to żeby se fajnie wyprzedać pod górkę chcesz się ścigać to mniej do tego auto a nie chcesz w tygodniu deski wozić a w sobotę wciągać golfy i hondy no bo reszta to nie moja liga śmiech jak byk
  9. seba ty buraku teraz tak sprzedaje cah to jest turbo z 2010r z małym przelotem mówię najpierw wam jak wrócę to robię foty i na dział sprzedam nie kupuje brd
  10. Jak to ktoś napisał zabawa zaczyna się od 300 :gwizdanie:
  11. Przecież wiesz dobrze że gdyby nie moje sprzęgło to nie było by o czym gadać i od razu odpowiem ci poczekamy na twoja korektę i moja cah
  12. Mata farta że jestem na urlopie
  13. A jak wam poszło czasy znaczy
  14. spy foto :kox: Uploaded with ImageShack.us
  15. no Uploaded with ImageShack.us[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 21:34_________________________________________________
  16. :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:
  17. a dzo był wciągnął sebka toyotą

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.