Treść opublikowana przez tymonA4
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
O to medzik ma konkurencję
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Cwaniak ma zew i wew s-lina to może mieć wszystko ori dzodz po co ci kuchnia jak ty jeszcze tynków nie masz
-
[B6 AVB] Czarny sedan TDI
Ja bym pomyślał nad zestawem do awax wtryski zostają ale może lepiej pomyśleć o brd tu już muszą być inne wtrystki np alki lub BQ i icek centralny też
-
B6 DIVISION
Ja w 1.9 mam takie spalanie po mieście ;(
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Ta nie pamiętasz jak mówiłes tymon ale to jedzie zwolnij zwolnij
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
To prawda gdyby nieu ono pewnie do tej pory bym miał b5 w seri i cieszył się jazda
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
A ja myślałem że sys zmienił klocki
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
jaką macie pogodę
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Seba kto tu się spina dla mnie to śmiech mówić o mocy w tdi program się robi po to żeby fajnie wyprzedać a brd po to żeby se fajnie wyprzedać pod górkę chcesz się ścigać to mniej do tego auto a nie chcesz w tygodniu deski wozić a w sobotę wciągać golfy i hondy no bo reszta to nie moja liga śmiech jak byk
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Michał stać cię ?- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Ale żal :polew:- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
seba ty buraku teraz tak sprzedaje cah to jest turbo z 2010r z małym przelotem mówię najpierw wam jak wrócę to robię foty i na dział sprzedam nie kupuje brd- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Jak to ktoś napisał zabawa zaczyna się od 300 :gwizdanie:- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Przecież wiesz dobrze że gdyby nie moje sprzęgło to nie było by o czym gadać i od razu odpowiem ci poczekamy na twoja korektę i moja cah- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Mata farta że jestem na urlopie- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
A jak wam poszło czasy znaczy- [B7 BPW] Dżo-Dżo wóz nareszcie zdjecia pierwsza strona
spy foto :kox: Uploaded with ImageShack.us- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no Uploaded with ImageShack.us[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 21:34_________________________________________________- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
acha ok- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
A jak mam mieć- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
S3 to nie klekot- [B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
:slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a dzo był wciągnął sebka toyotą - Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]