Treść opublikowana przez tymonA4
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
łe hehe
- B6 DIVISION
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dzo masz tu a6 http://allegro.pl/audi-a6-3-0-disel-anglik-na-fulu-w-polsce-i1704486683.html
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
i co tam nowego adamooo założyłeś??
-
[ALL B6] Ma ktoś może CAHA ?
ale mi chodzi o 1.9 a nie 2.0
-
[ALL B6] Ma ktoś może CAHA ?
temat tyczy sie chyba czegoś innego :gwizdanie:
-
[ALL B6] Ma ktoś może CAHA ?
w b5 caha wstaje już od 1.600 a brd u mnie 2.200/300
-
[ALL B6] Ma ktoś może CAHA ?
nie gt22
-
[ALL B6] Ma ktoś może CAHA ?
jest sens zmieniać brd na caha i czy da sie w ogóle
-
B6 DIVISION
pany rezał ktoś fis kolorowy
-
[ALL] UWAGA !!!!! Kolejny oszust na forum --- GWERTY !!!!!
ile urwał
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:polew:
-
[ALL B6] Moja Pani i jej B6
ładne a4
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
piotrek a ty podobno drzewo do lasu bierzesz :gwizdanie:
-
Mamy jakiś budowlańców w klubie?
:good:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no wiesz mam najszybsze b6 [br]Dopisany: 07 Lipiec 2011, 14:26_________________________________________________najlepszy tekst przepływka ? zbędny balast :polew:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
jestem [br]Dopisany: 07 Lipiec 2011, 13:33_________________________________________________dzodzo przecztałem wczoraj cały twój wątek k**wa co ja zrobiłem
-
B6 DIVISION
max 500zł a po ile PDC na tył kompletny? aj don noł
- B6 DIVISION
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:polew: [br]Dopisany: 05 Lipiec 2011, 18:28_________________________________________________dzodzo bier http://allegro.pl/unikat-audi-a4-1-9-tdi-s-line-plus-pelna-opcja-i1702225781.html
-
[B6 AWX] Oem +
to mega lajta masz na BQ już tak chyba nie bedzie
-
[B6 AWX] Oem +
moje na BRD i AL miasto upalanie ponad 10 tryb oszczędny 7,5 szybka trasa 8,9
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
jakią noge
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
mnie nie ma wyjechałem na wieś
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
to nie dzodza jego jest z hakiem