Treść opublikowana przez tymonA4
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Kiedyś stał w maku ludzie robili sobie z nim zdjęcia he he
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
jak to w komisach dlatego najlepiej kupić auto od kolegi co cie nie oszuka :gwizdanie: btw mój pazdziesz sprzedany
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ha ha ha dlatego pewnie stoi od jesieni
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
na Sabinowie stoi fajna za 41tysi
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
herbata
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
kupujesz
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
czyli masz puzzle
-
[B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
i co szukasz
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ale dla nieletnich
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
bylo w aucie zostawic i kto by mi za nia zapłacił jak stara leżała
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
nie chce nikt konsoli komplet
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
:oklaski:
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
a masz szyberdach ?
-
[ALL] Urlop nad Morzem
ja tylko sianki i ustroń na zmianę jadę 11-stką
-
[B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50
:good: :good: :good:
-
Politechnika Częstochowska - Budownictwo.
wal do michał_g84 on kończył politechnike u nas
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
tu cza płakać
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:polew: :polew:
-
Protesty w Hiszpanii i Portugalii, a w Polsce jest raj na ziemi?
Nie narzekam tylko pracuję nad własnym dobrobytem... Nawet jak mi rząd kładzie kłody pod nogami popieram
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
faktycznie jakies takie zboczone jak taka ładna pani obok niego
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
pitrek utyło ci sie trochę
-
Działalność budowalna czy u was tez widać przestój??
ja też kończe ogólnie w budowlance nie ma rewelki ale cały czas sie coś robi wszystkim wam i sobie życze powrotu lat 2005-2007
-
Działalność budowalna czy u was tez widać przestój??
chłopaki nie ma takiej opcji żeby ustawiać przetargi publiczne za to jest prokurator zleceniodawcy tez zależy na jak najkorzystniejszej ofercie a nie wydawać kasę bo ktoś kogoś zna jesli chodzi o publiczną kase która idzie na różnego rodzaju inwestycje tu wytracą sie maluczkich po przez brak zaplecza finansowego wydać na materiał 100tys i odzyskać je po roku ile firm sobie na to pozwoli plus wiele innych wątków tworzy że z pośród 20 firm zostają trzy i nie mam w tym żadnej wajchy po prostu duży może więcej i nigy nie uwierzę że ktoś robi wajeche za publiczną kasę po za tymi w żadzie ale to inna liga
-
Działalność budowalna czy u was tez widać przestój??
firmy wygrywają przetargi na rok np. a żeby przystąpić do przetargu musisz spełnić wymogi mieć poświadczenie na pewną sumę i wykazać sie doświadczeniem wiec nie ma opcji żeby ktoś ci powiedział ty i ty nie możesz przystąpić do przetargu nie ma takiej opcji
-
Działalność budowalna czy u was tez widać przestój??
przy przetargach siedzę dzień w dzień i nie ma czegoś takiego jak układy przy przetargach publicznych gdzie każdy składa ofertę i oferty czytane są przy wszystkich inny sposób to licytacje tu każda oferta ma cenę wyjściową każdy licytuje i idzie w dół