Treść opublikowana przez tymonA4
-
[ALL B5] Wybrałem alpine teraz jakie głośniki na tył
ori
-
[ALL B5] Wybrałem alpine teraz jakie głośniki na tył
poprawka tematu radio wybrane
-
[ALL B5] A4 tymona
dzisiaj przyszedł scyzoryk http://img593.imageshack.us/g/20110117006.jpg/
-
[ALL B5] Wybrałem alpine teraz jakie głośniki na tył
cd to przeżytek
-
[ALL B5] Wybrałem alpine teraz jakie głośniki na tył
a to http://allegro.pl/alpine-ida-x311-ida-x311rr-wyprzedaz-modelu-2010r-i1403807866.html
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no to kiszka współczucie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
czyli jechał normalnie
-
[ALL B5] A4 tymona
fis http://allegro.pl/show_item.php?item=1412623211#gallery[br]Dopisany: 15 Styczeń 2011, 01:04_________________________________________________pany kto mi pomorze w montażu fisa
-
[ALL B5] Wybrałem alpine teraz jakie głośniki na tył
szukam coś dla siebie jakie radio ale tylko alpine czekam na podpowiedzi wybór padł na to http://allegro.pl/alpine-ida-x311-ida-x311rr-gratisy-pendrive-2gb-i1407036345.html teraz jakie głośniczki na tył ori nie było wiec nie wiem jaki rozmiar żeby było ok
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
zamiast dać znać byłem na mieście
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
co robiliście dotykaliście sie ogonkami
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
biore go
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:polew: kiera done :naughty: teraz podłokietnik :naughty:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
wystarczy mi to że ty dzwonisz co dzień buraku
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
kto mi pomorze kiere przełożyc
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a lampy depo
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:polew:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:rolleyes:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
tamto forum nie jest godzien by sie tajnie rejestrować bo co tam jest takiego ciekawego mam golfa II 1.4 jak można go stjuningować
-
[1,9 AWX] S4 diesel edition
ale nie kupiona na raty od taty :gwizdanie: dżodżek obraziłeś mnie nie wiem czy ci sie to będzie opłacać :gwizdanie: :tongue4: :tongue4: :tongue4:
-
[ALL B5] A4 tymona
janek ty dziadu i tak je kupiłem ziomy
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
chyba tak dzodzo ssoorryy
-
[ALL B5] A4 tymona
Bo mi się właśnie led gdzieś nie widzi
-
[ALL B5] A4 tymona
nie za ciekawy szukamy dalej [br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 19:35_________________________________________________-tak myśle jeszcze o pomalowaniu tch czarnych elementów [br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 23:05_________________________________________________no hidy założyłem [br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 20:37_________________________________________________http://allegro.pl/audi-a4-b5-s4-94-01-lampy-tyl-sedan-red-white-clea-i1408339066.html nowy zakup
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
za nowoczesne