Treść opublikowana przez tymonA4
-
[ALL B5] A4 tymona
nie ma sie co rzucać w dobie kryzysu
-
[ALL B5] A4 tymona
te http://allegro.pl/hid-ksenony-xenon-ksenon-h7-xenony-led-gratis-i1349657337.html
-
[ALL B5] A4 tymona
może i masz racje muszę to przemyśleć
-
[ALL B5] A4 tymona
tak spasowało i myślę że na poniedziałek dotrze teraz ringi w zegary i murze sie dogadać z tym kolesiem co ma scyzoryk
-
[ALL B5] A4 tymona
kiera kupiona http://allegro.pl/show_item.php?item=1360225004 hidy też
-
[ALL B5] A4 tymona
na początku springi -45 grill polifft felga 16'' lampy polift przód Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us zmiana felg na 17'' s-line b6 Uploaded with ImageShack.us ogólne modyfikacje do tej pory -gwint -lampy polift przód -lampy polift tył -hidy 5000K -grill polift -kiera S4 -radio alpine plus wzmacniacz i takie tam -fele17'' s-line -podłokietnik -led w tablice -brak kata -konsola i tunel polift -fis i manetka -kratki nawiewu polift -boczne migacze czerń -w planach -navi i konsola ori 2din -zderzak przód polift -kubły -AEB nowe foty po modach Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us
-
[B5 1Z] A4 TDi
to tak jak u mnie było i sie nie sprzedała
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ku**s
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
i podłokietnik gratis
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no 90zł
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
piter masz jeszcze to radio do sprzedaży diodio mam już cały sprzęt dla ciebie wiec kiedy montage? piter adr zostaje dla mojej nie będę jej kupować żadnej bmki
-
[ALL] Telefon do internetu najlepiej z qwerty
ale pisanie po tym ekranie jak dla mnie średnio fajne
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
i co tam chłopaki :kox:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:sick3: nie pigje juz chyba dzis nie wroce do domu te gomrale maja spust
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
chyba nie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
malin i co hyhyhyhy
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
każdym
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a ja do 30
-
Ile pali Wam gazu?
pany oby do wiosny lpg potanieje
-
[B5 ADR] Spalanie na poziomie 13L/100km
kolego z q to i tak masz dobry wynik
-
Co myślicie o Audi TT ?
dobra zamykamy ostatnia wiadomość jest super
-
[B6 AWX] Oem +
fajnOM masz pościel
-
Co myślicie o Audi TT ?
nie marze o twoim białym 1.6 :drool: a cu7 to chyba był twój pomysł ja zasięgam opinii wszystkie sa dla mnie cenne
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
u arabów Jack Daniels kosztuje 10zł
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
najpierw obowiązki po te przyjemność