Treść opublikowana przez tymonA4
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ale tematy qutfa piter jak dzisiaj dzwoniłem do ciebie trza było od razu powiedzieć że to o takie ćwiczenia chodzi he he he sysiek niezły laans co
-
B6 DIVISION
Zejdź na ziemię, za tyle to w Niemcowni można B5 kupić a nie B6 z takim przebiegiem i wypasem :gwizdanie: czy ja cie proszę o ocena czy proszę kogoś z okolicy by ja obejrzał skąd wiesz co ja szukam przecież głupi nie jestem widzę że cena niska[br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 08:07_________________________________________________po drugie zobacz jakie są ceny b6 1.8T z tego roku
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ło to se po stuka
-
B6 DIVISION
jest ktoś z lubelskiego chodzi mi o to by rzucić okiem na tą a4 http://otomoto.pl/audi-a4-1-8-tb-skora-xenon-bose-C16046826.html
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
he he dzięki za zaproszenie :good:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a daleko mieszkasz od żabiej
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
sysio BRAK SŁÓW snejk teraz montujemy awaryjne zasilanie a tak ogólnie to często tam bywam
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
madzia bierrr http://moto.allegro.pl/spoiler-audi-a4-s4-rs4-s-line-01-04-super-okazja-i1298936152.html
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
snejk widziany wczoraj w formacie jak zakupowal dwa red bule
-
Potrzebuję sterowniki do laptopa ibm t43 lenovo
panowie nie mogę ogarnąć tej strony odnośnie wifi może mi ktoś podrzucić gotowy link
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
hmmm może i bym łyknął ale ten kolor skóry no chyba że spuści tą jedynkę z przodu :polew:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ale tylko od ciebie
-
Cena nowej B6
na to wychodzi że w b6 standardem jest wspoma
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
co to znaczy?
-
[ALL] Co sądzić o lpg w 1.8T b6
ok mozna zamykac wczoraj ktos mnie z kolowal
-
[ALL] Co sądzić o lpg w 1.8T b6
no przyszla ta pora
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
to jak to w końcu tymi zegarami bo jestem ciekaw :kox:
-
[ALL] Co sądzić o lpg w 1.8T b6
podobno w b6 lpg nie hula według mnie to ten sam silnik co mam ja plus turbo chodzi mi o AVJ albo tą wersje 170-konną
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ciekawe jak będziesz śpiewał jak mnie zobaczysz
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
co tam dziady male
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
to sie dobrała herbata do madzi dzisiaj na spocie przyjedzie klient wiec nie zróbcie mi łobory geje :naughty:
- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]