Treść opublikowana przez tymonA4
-
B6 DIVISION
siema be sześć nie długo i ja tu przybędę ale na razie nie spamuje
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
co sie stało znowu herbacie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ale boguś taka brylantyna- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
to ci dziady- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
zboku to ty jestes- [B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
ja słyszałem o dizlu w gazie- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
bede- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:gwizdanie: :cool1:jak dzieci- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Piotrze przepraszam- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a goń sie- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dobra sysiek niech bierze mojego a co tam niech strace- Potrzebuję sterowniki do laptopa ibm t43 lenovo
qurde nie działa nic ;(- Potrzebuję sterowniki do laptopa ibm t43 lenovo
szukam szukam i nie mogę znaleźć kurde a nie mam nic mam czystego xp a potrzebuje audio wifi i całą resztę czy może ktoś podrzucić mi jakiś link albo ma może takie sterowniki- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
i po co wam to :gwizdanie:- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
proponuje założyć temat w technicznym jaki magnetyzer jaki stożek- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
nie wieże 190 to robią ze 170 a nie z aeb- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
za h*ja 190 nie bedzie z 150 gora 170- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
nie da rady u mnie bo ja muszę mieć ze złota- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
po co tam przecież nikt nie przychodzi- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ty sie nie znasz bo dizlem jeździsz [br]Dopisany: 18 Październik 2010, 18:40_________________________________________________chłopaki co tu taki ruch- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
qurfa kupie to 1.8T plus KO.4 i was nie ma- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ychy- [B5 AGB] VIAGRA
0,6 bara to nie jazda a pamiętam jak miałeś adr-a i nie chciałeś innego - Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]