Treść opublikowana przez tymonA4
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no ja postanowiłem że będę miał dizla w gazie bi turbo ofkors
-
B6 DIVISION
pany kupować 2.5tdi b6 czy 1.8Tbene
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
twój jeden na moje dwa :gwizdanie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
tym twoim 1.6 to se możesz .......................
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
to gitara
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
co tam pantofle
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
nosb jak kupisz b7 to tez zaperdolisz ten motor
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
niech kupi 1be jak u bogusia i final
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:good:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
madziara
-
Czemu BMW robi mocniejsze diesle niz Audi?
od kiedy bmka robi dobre dizle przecie tds-ów nikt nie chciał naprawiać po za ty to chyba silnik opla był
-
Imię dla kota :D
proponuje ""BOLS''
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
jak tak to nie było komu pisać jak o gejostwie to pińć stron pękło- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
co wy robicie z tym wątkiem- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
michał_g84 albo michał69 ogólnie do Michałów- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
chłopaki czy da rade dzisiaj gadać o czymś innym niż o geju zonie :kox:- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dopiero teraz wróciłem do domu z pracy :wallbash: a o 8 już na miasto- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:sick3:- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
4razy po 2 razy 8 razy raz po raz :polew:- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
spot dobry na gejowo i wesoło- B6 DIVISION
no właśnie sam sie dziwie spójrz na ogłoszenia jest ich i to nie mało- B6 DIVISION
pany patrze tak na te ogłoszenia i jak uważacie do 25tys. kupi sie jakiegoś rozsądnego awx-a- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:polew:- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja jak mnie moja puści - Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]