Treść opublikowana przez tymonA4
-
Nimbus Grau Perl Effekt
a zdejmowałeś do malowania czy na aucie
-
Nimbus Grau Perl Effekt
i jak sie trzyma
-
Nimbus Grau Perl Effekt
mrogal jak malowałeś te gumy od drzwi przy progach ?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ale kombi
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
oglądałem ją wydaje się być ok
-
Nimbus Grau Perl Effekt
słuchaj elektronika do kluczyka pasowała bez problemu a jaki miałeś stary kluczyk
-
Pracujemy za grosze, na nic nas nie stać!!!
:polew:
-
Pracujemy za grosze, na nic nas nie stać!!!
to lepiej powiedz co zrobiłeś :gwizdanie:
-
Pracujemy za grosze, na nic nas nie stać!!!
Historia jak u mnie, i oby dalej tak szlo. oby kolego
-
Pracujemy za grosze, na nic nas nie stać!!!
jeśli byłeś notowany to masz to do końca życia
-
POMOC :)
albo po naszemu ty skur.. lepiej dla ciebie żeby do rana auto wróciło bo już cie namierzam plus tam pare wiązanek
-
Pracujemy za grosze, na nic nas nie stać!!!
nikt ci nie da złotego środka młody jeszcze jesteś pogadamy za 10-lat
-
A4 B5 ADR ADP Termostat
co chcesz masz tematy nie róbmy tu OT pierwszy program to błędy klimatronika
-
[ALL B5] A4 tymona
mam nadzieje że zacznie jak przyjdzie komplet głośników od rysia bo teraz to tylko przygrywa
-
Pracujemy za grosze, na nic nas nie stać!!!
co do nie których w tym temacie chłopaki żeby zarobić trzeba umieć coś robić a kasa przyjdzie z czasem nigdy nie byłem bogaty biedny też zawsze mi starczało i kolego cieszyłem sie gdy zarobiłem jako początkujący elektryk 1.200 na miesiąc stare dobre czasy teraz moje umiejętności sa większe jak i kontakty a co za tym idzie dochód
-
[ALL B5] A4 tymona
magick [br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 22:23_________________________________________________co do konsoli cała :kox: Uploaded with ImageShack.us
-
[ALL B5] A4 tymona
ta złodziejuga nocny ślusarz :polew:
-
[ALL B5] A4 tymona
chłopaki czy ktoś malował te czarne dokładki da się chodzi mi o te boczne czy lepiej szukać progów z esy
-
A4 B5 ADR ADP Termostat
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=70.0
-
[B5 AEB] Jak i czym wyregulować wskaźnik gazu zapala się czerwona jak już nie ma gazu
oto mi mniej więcej chodziło
-
[B5 AEB] Jak i czym wyregulować wskaźnik gazu zapala się czerwona jak już nie ma gazu
a rezerwy sie nie reguluje przy butli
-
[ALL B5] Jaką instalację wybrać
widzę to tak samo jak sołtys stag4 lub 300+ valteki czerwone te nowe też są ok i nie klepią jak te stare
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
dokładnie :good:
-
A4 B5 ADR ADP Termostat
a sprawdzałeś błędy na klimatroniku
-
A4 B5 ADR ADP Termostat
ok myślałem że ty sam wymieniasz