Treść opublikowana przez tymonA4
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
piotruś przecież wiesz że mnie ciężko zdenerwować ale temat jest ciekawy [br]Dopisany: 26 Luty 2011, 21:57_________________________________________________ rozmowa z gg kupiłes ponoc recaro.. wiec pytam sie czy pasuja do Sieny dalej nie rozumiem co ma recaro do sieny [br]Dopisany: 26 Luty 2011, 22:00_________________________________________________ale myśle że i nie ma poco szukać sensu w twoich postach
-
[B5 AGB] VIAGRA
fenkiuł wery macz
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
nie rozumiem pytania
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
droższych nie było :gwizdanie: chłopaki wiem że wam hormony do głowy uderzają ale troszeczkę nie wiem dystansu a sysiu on wydał ponad 7koła na remont silnika czy to też zaliczamy do modów ?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
nie zauważyłeś że każdy tu drze z ciebie łacha i tego co piszesz stary u chudego mi i lemanowi mówiłeś że radio kupiłeś za tysiąc teraz za dwa po za tym jak możesz pisać o kosztach modów do audi które zostały ci ze starej bryki nie mówiąc tu nic o oponach proszę cie ogarnij sie młodzieńcze
-
[B5 AGB] VIAGRA
bo ktoś ma do sprzedania za 3,5 koła i nie wiem czy to dużo czy mało
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
razy dwa
-
[B5 AGB] VIAGRA
to co se zrobić moskal napisz mi na priv ile ty chciałeś za cały aeb z wiązkami kabli kompem i osprzętem jeśli możesz
-
[B5 AGB] VIAGRA
Panowie , na żywo to jest :jerk: :jerk: uwierzcie mi :naughty: to ja zrobie sobie ręczny w floku
-
[B5 AGB] VIAGRA
no sam nie wiem inaczej było by też jak bym to na oczy widział
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
nie no liczy sie liczy wszystko
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:polew: opony i stare audio z innego auta niezły bajer reszta sporo przesadzona po za tym dodaj że to auto mamy i taty :polew:[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 19:17_________________________________________________a sorry zimówki rispekt :polew:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
magick na co poszło ci 10tys w twojej padlinie antenka od dzodza 30zł program 900 wycięty kat i lampki tjuningowe proszę cie ale ty jesteś czasami śmieszny no chyba że doliczasz rope i opłaty :polew:
-
[B5 AGB] VIAGRA
nie za dużo tego floku
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a ty co sie tak opuszczasz
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
.....................- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ty a ty nie miałeś do mnie dryndnąć- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
jak ci znowu coś nie jebnie- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
widziałem dzisiaj abu-dabi na dąbrowskiego- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
herbatnik http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=188516.0;topicseen- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
system oddymiania i wentylacji też dostał po d*pie pomagałem znajomej firmie w naprawie po za tym zapchały się czujniki lpg gumą tak to jest jak sie montuje chińszczyzne- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
oni czekaja az im dolozysz- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
tea nie dziaduj zaloz lpg- [B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
i przegłosowane - Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]