Treść opublikowana przez tymonA4
-
[ALL B5] A4 tymona
jest 17 może 18 ale MOŻE :> he he nie szalej tak też masz fajnie
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
ja jebie
-
[ALL B5] A4 tymona
więc tak konsola siedzi dzięki za pomoc wrzosu fis i manetka też wszystko wygląda ok tylko licznik trza przekodować bo kreci sie do 4tys . kolejne w planach to montaż audio kable rozłożyłem kratki polift kubły przód lampka polift gwint tył lampy polift AEB
-
Mamy jakiś budowlańców w klubie?
:oklaski:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ale ktos ci tego slupa musial postawic po za tym ze musi ktos zrobic projekt itd
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
http://www.enion.pl/pl/przetargi/czestochowa/aktualne/rd_klobuck
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:polew:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
japany to juz fikcja
-
RS4 B5 Sedan
zazdroszcze tego projektu
-
Mamy jakiś budowlańców w klubie?
proste z molochami jest ciężko wygrać
-
[ALL B5] A4 tymona
tak pod miską olejową a jeszcze jedno lamy tył idą z polifta
-
[ALL B5] A4 tymona
nie ale nie moglem sie powstrzymać do tego doszła instalacja głośników nowych wzmacniacza fis siedzi w sobote kodujemy podłączamy czujnik temp. manetkę a jak będzie ciepło to sie dokończy :gwizdanie:
- [ALL B5] A4 tymona
-
[ALL B5] A4 tymona
fisio Uploaded with ImageShack.us i konsola wpadła ale nie kompletna [br]Dopisany: 01 Luty 2011, 22:21_________________________________________________nowe foty środka Uploaded with ImageShack.us
-
[ALL B5] Jaką instalację wybrać
paput staga żadne takie
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
dokładnie
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
ja licze koszta ;(
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
wojtek kiedy swap na 1.8T
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
vodka w pon dat is gud fis is gud rfezamy ziamy goł goł
-
[B6 AWX] Oem +
magick naklej sobie 1.1 sporting
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ktora to strona jest wyjazd z galeri
-
[ALL B5] Jaką instalację wybrać
a w V-kach wtryski tylko hana
-
[ALL B5] Jaką instalację wybrać
około 2.600zł
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a czym sie objawia padnieta turbina lub co to moze byc gdy auto lapie mula a za chwile idzie normalnie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
teraz jeżdżę za koparkami 2002-2006rok i wszystkie mają po 2tys motogodzin :polew: