Treść opublikowana przez tymonA4
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:gwizdanie:
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
oby jak najdłużej :good:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
szczerze tak
-
A4 B5 ADR ADP Termostat
a wiesz jak odpowietrzyć układ ?
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
jeśli źle włożysz nie będzie świecić po prostu moje sie nie spaliły
-
[ALL B5] A4 tymona
w razie czego polecam sie
-
[ALL B5] A4 tymona
przyszło radio alpajne stare nie chciało puścić wiec poszedłem po kombinerki i sie udało :oklaski: Uploaded with ImageShack.us
-
[B6 AVF] SPRZEDAM ..gwint KW, Rieger, felga OZ czarny mat, 2 rurki
NIE
-
[B5 1Z] A4 TDi
kupie ją a potem odsprzedam
-
[B5 1Z] A4 TDi
a tablice sie do kupi
-
[B5 1Z] A4 TDi
czyli.....
-
[B5 1Z] A4 TDi
nic nie powiem , dopóki nie bede miał go w łapkach climatronic :decayed:
-
[B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50
what ?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
reniek a b7 też masz ?
-
[B6 AVF] SPRZEDAM ..gwint KW, Rieger, felga OZ czarny mat, 2 rurki
no no no ale te felgi srebrne były ładniejsze
-
Mamy jakiś budowlańców w klubie?
nic kolego nie zrobisz sam buduje linie napięcia energetycznego i znam temat od podszewki to co stoi nikt ci nie przestawi chyba ze ty to zrobisz na własny koszt
-
[B5 1Z] A4 TDi
Ile za kratki
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
A co tam u naszego moda
-
[ALL B5] A4 tymona
na pierwszy rzut oka jest okej plastki nie jest bardzo sztywny zobaczymy jak będą wyglądać na aucie
-
[ALL B5] A4 tymona
:naughty: Uploaded with ImageShack.us :naughty:
-
[ALL B5] A4 tymona
Inna elektronika nie zmieści się [br]Dopisany: 18 Styczeń 2011, 10:10_________________________________________________lampki przyszły są niezłe
-
[ALL B5] A4 tymona
Auto zostaje scyzoryk nie pasuje muszę szukać inny A na razie kupione nowe radio i szukam głośników na tył
-
[B5 1Z] A4 TDi
kuzwa to rezanie :kox:
-
[B5 1Z] A4 TDi
słuchaj a podsufitki polift nie lepiej kupić i włożyć lampkę
-
[ALL B5] Wybrałem alpine teraz jakie głośniki na tył
hmm co polecasz