Treść opublikowana przez tymonA4
-
[B5 ADR] Silnik dławi się przy szybkim wciśnięciu gazu!!!
u mnie przyczyną dławienia sie był pusty kat poprostu spaliny w bance sie dławiły teraz mam rurke i jest ok
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
może ta połowa będzie lepsza
-
[B5 ADP] Pali mi ~ 18L gazu ! :/
ja by, nie wymieniał lpg 2-gen to nic innego niż tylko przekaźnik co steruje obrotami i temp. sprawdź autko vagiem czyli czy po stronie beny jest ok potem weź się za filtry apotem za regulacje mieszanki lpg
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Hiszpania 1:0
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a ty jaki masz
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
felgi ale najfajniejszy środek auta
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ty sebastian aś lacie zapodał
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a mnie sie zepsuło
-
Ile pali Wam gazu?
pierwszy zbiornik 40l zatankowane na shel cena 2.25 350km zrobione średnio na sto 11,4
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
tomus tunel herbata raczej nie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
nie rób czipa i tak nie dasz rady mojej kuchence
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
spot na wypasie
-
[B5 ADR] Jaki wybrać LPG ?
a już hu .j
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
chyba niemcy sprzedają seata :polew:
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
ciekawe ile doliczy
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
bidne dojcze ;(
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
nikt sie nie śmieje z twojego żartu już zrobiłem 250km od wczoraj za chyba 50zł
-
[B5 ADR] Jaki wybrać LPG ?
wiem mam dwa lata gwarancji jak coś to ma mi zmienić i włożę już matrixy i mu dopłacę
-
[B5 ADR] Jaki wybrać LPG ?
założyłem staga4
-
Ile pali Wam gazu?
przy nowej instalacji bedzie palił więcej zanim sie to wszystko ułoży?
-
[B5 ADR] Jaki wybrać LPG ?
NO już po montażu jest ok póki co montowali od 8 rano do 15 wtryski dał mi valteki ale to nic po 1000km mam jechać na regulację a co 10.000tys. na wymianę filtra i ogólne oględziny myślę ze będzie ok
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
lpg power
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
sysiek ale ty masz adr-a :polew:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
skąd wiesz
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
i nie chodzi tu o dostawe uzywek tylko o cinkusia duzo masz tam tymek roboty zeby wyciagnac butle weze parownik itd? jak co to pomoge :tongue4: no kox jest reduktor zavoli zeta n wtryski magic jet elektronika stag4 gazowlotek przy wlewie no dzisiaj ma być już zaszczepiony