Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tymonA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tymonA4

  1. ja wywaliłem wszystko w kadeksie na rakowie tom potrzebuje tak popielniczkę awaryjny i uchwyt na kubek a i tunel z zapalniczką jak masz to dawaj cene
  2. w tym tyg będę miał holenderski gas
  3. i dwa Poziek ile postawiłeś na chile
  4. 1-1 dla Chile
  5. nie możesz
  6. niency niemcy
  7. niemcy szczelą jeszcze jedna i po meczu
  8. dobry mecz anglia 1
  9. i gool pamiętajcie że to niemcy robią a4
  10. mnie też wal taki sam rozmiar i koszulkę też jak coś
  11. O to gites, może zbierze się więcej chętnych i jakaś większa ilość pójdzie? :> ja też sie na taką pisze
  12. adamo a co z q wszystko ok
  13. pany nie podjade robię dłużej jak coś to może w czwartek :gwizdanie:
  14. no nie ma to jak podwójny stozek
  15. he he he pany jak zobaczyta u mnie modA NA spocie to j**nieta
  16. mi z tym reduktorem i wtryskami koleś powiedział 2200zł tylko elektronika zenit podobno lepsza od staga a jak bym sie decydował na staga to było by coś taniej
  17. dzodzo co z moimi hidami
  18. boguś fele kupujesz sprzedajesz malujesz a cza było takie kołpaki zarzucić :polew: http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?lang=de&id=131739287&pageNumber=1&tabNumber=2&picture=6
  19. tomek13 masz może kosz pod 2din do b5
  20. noto co kto jedzie do mnie herbatka mata adres konopiska i teraz słuchać jedziecie tak jak na pająk czy;i w rynku w lewo jest szkoła to za szkołą w lewo uliczka w osiedle i pierwsza w prawo równoległa do głównej i tak po środku ulicy będę stał
  21. fajne to a4 ale jak padła mu turbawka to mogł zarzucić BRD i program
  22. pany wątek dla mnie biorę sie za zbieranie gratów do po lifta mam już konsolę czyli jest możliwa założenia klimatronika poliftowego to super mam nadzieje że mi pomożecie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.