Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Al_Capone

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Al_Capone

  1. http://www.joemonster.org/art/11129/Olimpijczyk jebłem :polew: :polew:
  2. slyszalem o gumach Turbo, ale czy one nadaja sie do d*py?
  3. hmm raggooooo
  4. dziś musiałem o 4:00 wybyć do pracy więc ok 20 mogę być trochę senny Jakby mnie nie było to daj pls. np. Boberkowi. On jest prawie zawsze [br]Dopisany: 12 Maj 2009, 09:32_________________________________________________ WOW. Niesamowite. Wręcz nienaturalnie wygląda, ale.. jakie piękne ;( Co to 90-50-100??
  5. dzieki ragga
  6. tylko czekac jak pierdolnie
  7. świdrowanie w odbycie przez ściany. Bezcenne
  8. U mnie pod praco stoi ok 40 czarnych seatów exeo na bardzo rożnych rejestracjach. Ciekawe łasap? Jaka promocia w kongresowej?
  9. Po co? Juz przeglosowane
  10. :polew: :polew:
  11. Bierz jak da Jak da to ja te z lewej. Kto bierze małysza?
  12. a masz jakiegos dorsza czy tylko spalone czoło i kaca?
  13. za kazdym razem kiedy widze to zdjecie... padam Jeszce mi sie nei znudzilo. Wspaniały klasyk
  14. Sie zgadzu, ale nie mam na wlepce 17" a na wlepce mam wyższe ciśnienie dla 16" niz dla 15". Stad wywnioskowałem. Mały ale wariat
  15. a na powaznie to mialem 2.6/2.5 i tak juz troche czasu jezdze. Raczej nie powinno mi zaszkodzic bardzo
  16. to musze se spuscic Cos mi mowilo ze 4 bary to za duzo
  17. Takie same jak w 16"? Hmm wydawalo mi sie, ze powinno byc wiecej
  18. szybkie pytanie bo zarobiony jestem i nie mam czasu na . Jakie ciśnienie opon powinno być w 235/40R17? w B5 1.9TDI??
  19. Twarz ladna ale w barach szersza od pozka Jakbys ja dorwal, jakby cie scisla nogami
  20. Albo kable od megawzmaka z tylu. Za bardzo sie grzaly w srodku
  21. No w podwoziu? Podwiązki!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.