Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Al_Capone

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Al_Capone

  1. Nosz k**ew zeby was....@%$*&@#$&*# Nastepnym razem jak bede na spocie to zaparkuje gdzies dalej...
  2. No tak czerwony jest super, jak sie dobrze napniesz to bedziesz niewidzialny No to juz bylo nieladne...
  3. toi toia? Czerwonego? Wydawalo mi sie, ze one sa raczej niebieskie albo granatowe
  4. Moze jakies szpojrery czy inne skrzydla zamontowac?
  5. Ciekawe jakby avancik Oniaka fruwal.... "Avantiiiiiiiii.........!"
  6. ale jak tu z połamanym...
  7. Tu się nie zgodzę bo jemu spada temperatura jak stoi więc to i tak tu nic nie da. A mod moglby to przeniesc gdzies z tego watku....
  8. Nie sadze zeby to cos dalo. Jak jest niedogrzany to i tak leci na malym obiegu. Zasłanianie chlodnicy jest dobre jak sie termostat sp..li.
  9. PW kolego a moze sie dogadamy
  10. A co zonacza prosta strona z paroma bajerami?
  11. Jeszce dostanie wysypki, albo coś...
  12. Wlasnie Lukas mam to samo z klapa. Proadziles cos na to? Do poki jest caly czas -coś to jest spoko ale jak sa wachania +/- to mi sie woda zbiera a potem przymarza. Wlamywanie sie przez fotele do bagaznika moze byc do momentu pierwszej wymiany kola
  13. Boje sie pytac...
  14. Ja widze tu rozbierznosci w wykresach jak na moje laickie oko. Wyglada na to ze baskecior ma 310 nisko a potem moment leci na morde w zastraszajacym tempie. Wydaje mi sie, ze wykres pikusia jest rowniejszy. Czy chipsem nie mozna procz maksymalnych wartosci poprawic przebieg momentu? Troche spowoslnic jego spadnie? A moze takie cos zarznie pompe i wykonczy sprzeglo? Tak czy siak gratki!!! NA pewno fajnie smiga. Bedzie i u mnie chips jak bedzie $
  15. Powiem ci ze jako, ze nie jestem zwolennikiem walenia czysciochy. Robie to tylko jezeli sytuacja tego wymaga Wynalazlem z kolega jakis czas temu drink uniwersalny. a)Smakuje obu plciom b)Pija go nawet zwolennicy czysciochy (moze dlatego, ze wszyscy inni to pija) c)Idealne proporcje skladnikow odzywczych i cukrow sprawaiaja ze: -mozna to lojic w kazdej ilosci -nie czuc woody mimo, ze jej duzo -klepie w czache -daje kopa -NIE MA KACA! Miodzio!
  16. Witam wszystkich w nowym roku! Widze, ze wiekszosc jeszcze trzeswieje bo nie ma zalewu spamu Ja bawilem sie swietnie mam nadzieje, ze wy tez! W postanowieniach noworocznych mam poprawienie swojej klubowej aktywnosci
  17. Co robiłeś z tą nagrzewnicą, pisałeś o awarii, ale co dalej. Zmieniałeś czy nie? Przyczyn braku ogrzewania może być wiele, od zapowietrzenia układu chłodzącego do uszkodzenia przepustnicy przegrody.. być może wlałeś jakiegoś rodzaju uszczelniacz chłodnic do układu?? Więcej informacji potrzeba No tak jak pisalem nagrzewnicy nie wymienili bo twierdza ze przeplyw jest. I teraz dwie koncepcje. 1)Jak rozszczelinila sie nagrzewnica zalala silniczek odpowiedzialny za mieszanie cieplego z zimnym i jest na stale zamknieta przepustnica 2)przeplyw przez nagrzewnice jest za slaby i naturalnie woda dobiera latwiejszy obieg ledwo cieknac przez nagrzewnice (ale wtedy byloby choc troche cieplo A plyn wlalem taki: http://www.allegro.pl/item271880030_holts_uszczelniacz_chlodnicy_.html
  18. boje sie pojsc do jakiegos mietka bez polecenia co wiecej szkod narobi niz naprawi. Cenie sobie cisze w samochodzie a taki mi jeszce zaczepy pourywa, albo cos gorszego namaci...
  19. Kuba, ale i on okazał się tu za krótki.; I teraz mam zagwozdkę a jazda przy -3st C bez ogrzewania nie jest fajna
  20. dlaczego czas przeszły?
  21. Właśnie dlatego nie zabieram sie za to sam Dwie lewe rece.[br]Dopisany: 09 Listopad 2007, 13:25 _________________________________________________NO I PROBLEM SIE NIE ZAKOŃCZYŁ!! Mam problem taki: Tak jak wcześniej pisałem rozszczelniła się/pękła nagrzewnica. Kupa dymu we środku nic nie widać. Użyłem uszczelniacza do chłodnic i przestało parować. Przestało też grzać. Zostawiłem u Filipowskiego w Regułach powiedzieli, ze nie ma obiegu i wymienili pompe wody i termostat. No i 6koła psu w dupe bo nadal nie grzeje. Przegoniłem Audice mocno, mam 30km do pracy. Macam, chłodnica gorąca, rurki we/wy zbiorniczka gorące, rurki, we/wy do nagrzewnicy (tam na dole za silnikiem) obydwie parzą a w aucie zimno jak w psiarni. Teraz na moj chlopski rozum albo przeplyw przez nagrzewnice gowniany taki ledwoco, ale w sumie dlaczego rura wy. gorąca, albo klapka sterująca mieszaniem ciepłe/zimne powietrze sie zaciela. Jak mam ustawione ma "HI" a nadmuch na dwie kreski to leci takie ciepławe powietrze, ale dopiero po dlugiej jezdzie, jak nadmuch jezt mocny to piździ zimnym. JEst jakiś magik w wawie co mi to zrobi bez wyminiania na ślepo pół auta?
  22. mechanicy: Mega-Car ul. Przasnyska 3 Ciekawy ktory z nich zna się na chłodzenie wentylacja... Mam problem taki: Tak jak wcześniej pisałem rozszczelniła się/pękła nagrzewnica. Kupa dymu we środku nic nie widać. Użyłem uszczelniacza do chłodnic i przestało parować. Przestało też grzać. Zostawiłem u Filipowskiego w Regułach powiedzieli, ze nie ma obiegu i wymienili pompe wody i termostat. No i 6koła psu w dupe bo nadal nie grzeje. Przegoniłem Audice mocno, mam 30km do pracy. Macam, chłpdnica gorąca, rurki we/wy zbiorniczka gorące, rurki, we/wy do nagrzewnicy (tam na dole za silnikiem) obydwie parzą a w aucie zimno jak w psiarni. Teraz na moj chlopski rozum albo przeplyw przez nagrzewnice gowniany taki ledwoco, ale w sumie dlaczego rura wy. gorąca, albo klapka sterująca mieszaniem ciepłe/zimne powietrze sie zaciela. Jak mam ustawione ma "HI" a nadmuch na dwie kreski to leci takie ciepławe powietrze, ale dopiero po dlugiej jezdzie, jak nadmuch jezt mocny to piździ zimnym. KTO SIE W WAWIE ZNA NA TYM?? bo ja nie
  23. I sie, k**ew, musze z toba zgodzic
  24. dzis o godzinie 7:10 moja biedna czerwona szczała została dostarczona na sale operacyjną. Albo pompa wody (to i rozrzad tzra robic) albo nagrzewnica (rozbieranie calego srodka). Tak czy siak zal dupe sciska. Nie dosc, ze musialem dzis jechac do pracy trasa AUDI->SKM->ZTM->BUSik z Wilanowa do Miedzeszyna przez Reguły, to jeszcze trzepnie mnie niezle po kieszeniu bo właśnie robiłem w Audi pół zawieszenia z przodu a w corsie skrzynie biegów. k**ew rzesz... Dobiło mnie to. Cytując jednego kolege: "KRRREEEEEEEEEEEEEEWWWWWWWWWWWWW" tylko czyją?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.