Treść opublikowana przez Al_Capone
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Przyjemna [br]Dopisany: 05 Listopad 2009, 09:46_________________________________________________kurde takie zdjecie na gronie? Myślałem, że tylko nastolaty to robia a nie mężatki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tylko czekać az ktoś zrobi to samo z feelem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dziewczyny spokój. Niech ten aniołek was pogodzi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Elo dziewczęta. Mam pytanie. Stalóweczki mam troche przerdzewiałe... i ten tego.. podmalowałbym. Gdzie można w wawie dobrze i tanio? P.S. Dobrze i tanio to do tej pory bylo w sofii
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wszystko fajnie tylko po ch***j te paski [br]Dopisany: 03 Listopad 2009, 16:09_________________________________________________szewczyk to najbardziej c**jowe aso w jakim kiedykolwiek byłem. Po prostu ssą tak bardzo, że dziwie się, że jeszcze nie implodowali :thumbdown: Raz robiłem tam lakierke i nie dość że trwało to c**jowo długo to jeszcze okradli mi wóz z kilku rzeczy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak w zyciu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A ja bym się nigdy nie wyniósł. Ja jednak jestem miejskie zwierze. Cale życie w wawie...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chyba cie wyobraźnia za bardzo ponosi synku Może zapytaj, może Ci pozwoli A dla przeciwwagi tej giejni
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: :polew: :polew: a zmieniając temat. Bardzo stare, ale jare
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
laske boberka :polew: jak pokaże
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Po co Ci ona? Jedz na szrot moze tam bedą mieli...[br]Dopisany: 03 Listopad 2009, 10:07_________________________________________________http://www.tvnwarszawa.pl/-1,1626836,0,,tak_wlamalismy_sie_na_strone_uw,wiadomosc.html "Włamać się na stronę Uniwersytetu Warszawskiego może nawet dziecko - mówili hakerzy m0rph i b00y4k4, którzy byli gośćmi Miejskiego Reportera." Na szybko sprawdziłem wyszukiwarke. Każdy idiota zhackuje ją w 10 sekund
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
"Jesteś mą podporą, razem tworzymy pare ja daje koło zapasowe ty kręcisz lewarek" :polew: :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie no może to niejst najlepsza laska z tu w klejonych, ale i tak jest b. fajna. A między a jest jeszce wiele stopni pośrednich w ocenie urody. to jest bądź smacznego :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Giej?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Turbo timery turbo timerami, ale ja wole takie czujniki temp zewnętrznej http://bi.gazeta.pl/im/5/7205/z7205455X.jpg
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
temat tygodnia: '"TWOJA STARA" za i przeciw jechaniu po starej'
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a co ma zamiast ???? dodatkowa pare boobsów
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
i klaszcze u Rubika
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dla mnie tzw. "żły trójkąt" jest nie do przyjęcia
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja robilem Corse z OC z HDI jak babka mojej M. wyjechala i oikazalo sie spoko i bezproblemowo. Jedyma c**jnia, ze musialem az na KEN zapier.. i postac w kolejce. W allianz zostawiam w ASO kluczyki i nic mnie nie obchodzi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale ciiszaa.... wszyscy sie nadal gapia na cyca co wkleiłem czy o co chodzi?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Z rana puszcze do was oko
-
Prośba - hasło reklamowe, slogan
Dzwoń po tygrysa albo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Cudeeeeeeńka
-
Prośba - hasło reklamowe, slogan
mała przeróbka Zamiast jeździć starym fiatem jeźdż z Tigerem z 20% rabatem i to jest to Fajnie brzmi, ale gdzie informacja, ze to rabat telefoniczny?