Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Illuminator

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Illuminator

  1. mięso ?
  2. pogoń and yuu? Klimontów
  3. Kędzior z jakiej dzielnicy S-c jesteś ?
  4. Illuminuje Dzieckiem się zajmuje, bo żonie dałem dziś wychodne hehe :> hehe toś się załatwił Odbije sobie w inny dzień :>
  5. [br]Dopisany: 08 Maj 2010, 16:42_________________________________________________ Illuminuje Dzieckiem się zajmuje, bo żonie dałem dziś wychodne hehe :>
  6. za mało wypiłeś
  7. To słuchamy [br]Dopisany: 07 Maj 2010, 21:07_________________________________________________ ja jestem........ mogę zaśpiewać A co nam zaśpiewasz ? hmmmm.... a ktoś Ty kawalerze? Już nie kawaler nie szkodzi
  8. To słuchamy [br]Dopisany: 07 Maj 2010, 21:07_________________________________________________ ja jestem........ mogę zaśpiewać A co nam zaśpiewasz ? hmmmm.... a ktoś Ty kawalerze? Już nie kawaler
  9. ja jestem........ mogę zaśpiewać A co nam zaśpiewasz ?
  10. Co za alkoholicy
  11. Co tak cicho tu ?
  12. Bry
  13. no to kapa , to może wymień komplet za jednym strzałem ? Duży koszt takich poduszek?
  14. A ja musze wymienić poduszke pod silnikiem
  15. siema nowy
  16. Witam, mam problem z podpięciem alarmu Seo Perfect (bezpilotowy) w mojej A4 z 97r. Mam w niej centralny zamek pneumatyczny, zamykanie i otwieranie mam z kluczyka lub pilota (scyzoryk). Na forum znalazłem taki wątek ==> http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_podlaczenie_sterownika_centralnego_zamka_opis_i_zdjecia-t68804.0.html Do alarmu dostałem takie schematy: 1. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/531a2b2b10b18843.html 2. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d31244bf0b5667cb.html Pod wykładziną szukałem tego modułu sterującego, ale nie ma tam nic wiec powinienem zastosować schemat 1. I tu moje pytanie do którego kabelka przy pompce centralnego zamka mam się podpiąć i czy tylko 1 kabelek (4/6) wystarczy do wysterowania ? Z podpięciem reszty nie ma problemu. Kolejne pytanie do czego są dwa kabelki które wchodzą do maski, czy to jakaś ukryta krańcówka ? I czy jest możliwe, że mam zamontowany jakiś alarm fabryczny tylko on jest wyłączony? Z góry dziękuje za pomoc Pozdrawiam.
  17. Witam wszystkich posiadaczy Audi, od paru dni jestem posiadaczem A4

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.