Treść opublikowana przez Illuminator
-
Montaż silniczków do zespolonych lamp DEPO do Audi A4 B5 - Prośba o pomoc
albo się coś złamie
-
Lampa poliftowa -ruszający się wkład
http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/b5-all-rezanie-bixenonu-169059/ odnośnie otwarcia tu poczytaj, ale jak nie masz wprawy możesz sobie uszkodzić lampę. Możesz też napisać do kolegi Gwerty może jakoś Ci pomoże:wink:
-
Lampa poliftowa -ruszający się wkład
Jeżeli nie działa regulacja lampy może pękł sworzeń który wychodzi z silniczka. Musisz dokładnie obejrzeć czy odblask ma luz od góry czy od dołu. Jeżeli od dołu będzie to coś z silniczkiem.
-
Problem z matami grzanych foteli.
tak, oparcie też powinno się grzać
-
Przeróbka angielskiej lampy w audi a4 b5 1999 r po lifcie
jeżeli ma początek nr 8D0 powinna być wajha:decayed:
-
tempomat w przedlifcie
jak masz manetkę tempomatu, a kostki brak to wystarczy dołożyć wiązkę i aktywować vag'iem
-
Jakiej firmy klocki hamulcowe na przod???
pod 15 fele wchodzi 288 bez problemu, więc możesz śmialo wkładać hamowanie się poprawi
-
Nie odbijajaca manetka kierunkowskazu po czyszczeniu
tak o te koledze chodzi, sprawdź sobie jeszcze ten języczek jak manetka kierunków jest w pozycji 0 (wył.) ten języczek ma chodzić bez oporów luźno lewo/prawo i wracać na środek
-
Zbieżność tylnych kół
może być skrzywiona belka też
-
Brak nawiewu na szybę przednia. Strzałka na panelu
a przycisk śnieżynki nie jest zablokowany ? aha z tego co wkleiłeś wynika też, że auto łapie Ci tryb awaryjny
-
Przełacznik wycieraczek / silnik spryskiwaczy?
odłącz manetkę od wycieraczek jak przestanie psikać to znaczy, że coś z manetką nie tak
-
Pompka zamka centralnego polift,
kiedyś napotkałem taki zestaw naprawczy na alledrogo poszukaj może są jeszcze:wink:
-
jakie max obroty wasz ma
może chciał sprawdzić czy wskazówka wykona pełen obrót
-
abs nie dziala vag pokazuje wywalone czujniki w 3 kolach
to sprawdź czy w ogóle są te czujniki
-
abs nie dziala vag pokazuje wywalone czujniki w 3 kolach
abs nie będzie działał jak coś nie tak jest z czujnikami, robiłeś coś przy hamulcach lub zawieszeniu ? sprawdź czujniki czy są dobrze ustawione i kable czy nie są gdzieś uszkodzone oraz wtyczki.
-
Pompa wtryskowa słabo ssie paliwo
a może zaciąga powietrze skądś nie podcieka gdzieś ropą ? np z okolic filtra. Jeżeli masz filtr z podstawka od góry jest śruba odpowietrzająca powinna pod nią być podkładka miedziana.
-
hamowanie
a nie lepiej i łatwiej założyć takie jak masz ? a te 280 pogonić ? będzie bez lizania
-
Uchwyt na napoje
ori w przed lifcie są uchwyty w tunelu środkowym nie są duże, ale chyba da się z poliftowego tunelu włożyć uchwyty w tunel po prawej stronie ręcznego http://www.buckeyestangs.com/drew/tech/audi/CC/A4-CCSwap-Differences-17.jpg coś takiego
-
Podnioszenie tyłu
lepszą opcją było by wymienić springi jak za dużo gum władujesz to może być za twardo i polecą tuleje szybciej
-
turbo dziura
może być przepływka, n75, zasyfiony lub uszkodzony egr, itd...
-
Podnioszenie tyłu
co do podniesienia to da rade tymi gumami podnieść, zależy też ile chcesz podnieść
-
Problem z AIR BAGiem.
może problem jest za navi poruszyłeś jakieś wtyczki
-
turbo dziura
musisz zrobić logi bez tego to będzie szukanie na ślepo
-
Koło dwumasowe na sztywne
np drgania na budzie, szarpnięcia przy zmianie biegów.
-
Pykający przekaźnik na zimnym silniku
a może jest jakiś przekaźnik do dodatkowych świec żarowych podgrzewających płyn chłodniczy? I może to on tak sobie pstryka. Musisz chyba ściągnąć półkę pod kierą i wtedy sprawdzić który to