Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Illuminator

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Illuminator

  1. http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/b5-all-rezanie-bixenonu-169059/ odnośnie otwarcia tu poczytaj, ale jak nie masz wprawy możesz sobie uszkodzić lampę. Możesz też napisać do kolegi Gwerty może jakoś Ci pomoże:wink:
  2. Jeżeli nie działa regulacja lampy może pękł sworzeń który wychodzi z silniczka. Musisz dokładnie obejrzeć czy odblask ma luz od góry czy od dołu. Jeżeli od dołu będzie to coś z silniczkiem.
  3. tak, oparcie też powinno się grzać
  4. jeżeli ma początek nr 8D0 powinna być wajha:decayed:
  5. jak masz manetkę tempomatu, a kostki brak to wystarczy dołożyć wiązkę i aktywować vag'iem
  6. pod 15 fele wchodzi 288 bez problemu, więc możesz śmialo wkładać hamowanie się poprawi
  7. tak o te koledze chodzi, sprawdź sobie jeszcze ten języczek jak manetka kierunków jest w pozycji 0 (wył.) ten języczek ma chodzić bez oporów luźno lewo/prawo i wracać na środek
  8. może być skrzywiona belka też
  9. a przycisk śnieżynki nie jest zablokowany ? aha z tego co wkleiłeś wynika też, że auto łapie Ci tryb awaryjny
  10. odłącz manetkę od wycieraczek jak przestanie psikać to znaczy, że coś z manetką nie tak
  11. kiedyś napotkałem taki zestaw naprawczy na alledrogo poszukaj może są jeszcze:wink:
  12. może chciał sprawdzić czy wskazówka wykona pełen obrót
  13. to sprawdź czy w ogóle są te czujniki
  14. abs nie będzie działał jak coś nie tak jest z czujnikami, robiłeś coś przy hamulcach lub zawieszeniu ? sprawdź czujniki czy są dobrze ustawione i kable czy nie są gdzieś uszkodzone oraz wtyczki.
  15. a może zaciąga powietrze skądś nie podcieka gdzieś ropą ? np z okolic filtra. Jeżeli masz filtr z podstawka od góry jest śruba odpowietrzająca powinna pod nią być podkładka miedziana.
  16. Illuminator odpowiedział(a) na Klaudek1993 temat w Układ Jezdny
    a nie lepiej i łatwiej założyć takie jak masz ? a te 280 pogonić ? będzie bez lizania
  17. ori w przed lifcie są uchwyty w tunelu środkowym nie są duże, ale chyba da się z poliftowego tunelu włożyć uchwyty w tunel po prawej stronie ręcznego http://www.buckeyestangs.com/drew/tech/audi/CC/A4-CCSwap-Differences-17.jpg coś takiego
  18. lepszą opcją było by wymienić springi jak za dużo gum władujesz to może być za twardo i polecą tuleje szybciej
  19. może być przepływka, n75, zasyfiony lub uszkodzony egr, itd...
  20. co do podniesienia to da rade tymi gumami podnieść, zależy też ile chcesz podnieść
  21. może problem jest za navi poruszyłeś jakieś wtyczki
  22. musisz zrobić logi bez tego to będzie szukanie na ślepo
  23. np drgania na budzie, szarpnięcia przy zmianie biegów.
  24. a może jest jakiś przekaźnik do dodatkowych świec żarowych podgrzewających płyn chłodniczy? I może to on tak sobie pstryka. Musisz chyba ściągnąć półkę pod kierą i wtedy sprawdzić który to

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.