Treść opublikowana przez Illuminator
-
Tykanie z syreny (niemogę odpalić)
prawdopodobnie centralka alarmu padła i jest gdzieś przekaźnik odcinający dlatego nie odpala. Alarm jakiś dokładany wnioskuję tak po syrence pod maską ?
-
Pytanko o swiatlo w kabinie
Tak jak kolega Sqby pisał prawdopodobnie od 97r czyli pierwszego lifta.
-
Ile za licznik
Mozna to naprawic ? można by rozebrać licznik ściągnąć tą wskazówkę ustawić tak żeby była na 60 st., ale należało by potem sprawdzić na aucie czy dobrze pokazuje.
-
Pytanko o swiatlo w kabinie
za oświetlenie odpowiada pompka centralnego zamka w bagaju, pewnie trzeba by ją zmienić
-
Ile za licznik
Na pewno nie powinna opadać tak nisko ta wskazówka. Może ktoś rozkładał zegary i ją źle założył
-
Nie mogę pozbyć się komunikatu z FIS
sprawdź czy masz wtyczkę pod zbiorniczkiem i czy jest podpięta tak jak kolega wyżej pisał. Jak nie ma będzie trzeba kablem połączyć gdzieś (zmostkować)
-
FIS dziala kiedy chce...
Chyba musisz najpierw naprawić fis, bo jak nie wyświetla to nawet nie widać jakie ma komunikaty. Odnośnie naprawy fis napisz do kolegi kicker z forum oferował kiedyś nowe wyświetlacze oraz wymianę. Możesz też zmienić zegary, ale będzie trzeba kodować.
-
FIS dziala kiedy chce...
Trochę chaotycznie to opisałeś. Jeżeli chodzi Ci o wyświetlacz, że raz działa, a raz nie to taśma w liczniku pewnie się odkleiła.
-
nowa manetka brak kierunków. POMOCY
możesz zrobić jakieś foto ? gdzie się nie łączy?
-
Problem z AIR BAGiem.
masz poduchy w fotelach ? wyciągałeś je do montażu sprzętu ?
-
Problem z centralnym zamkiem
a sprawdzałeś przed samym zamkiem jak zatkasz / zagniesz wężyk czy gdzieś nieszczelności nie masz ?
-
szarpanie podczas jazdy
a jakie masz oznaczenie silnika ?
-
hamowanie
to ustaw zbieżność, bo opony może Ci zgolić przez to też może ściągać
-
szarpanie podczas jazdy
rozepnij sondę i się przejedź
-
hamowanie
możliwe, że na któreś koło słabiej hamuje
-
nr.lakieru z nr vin? da sie odczytac?
a gdzieś na klapie tył lub drzwiach kierowcy?
-
co to jest?
a w jakim celu chcesz to wymieniać ?
-
oklejanie maski STICKERBOMB
co wy w tym widzicie? Szkoda szpecić auto
-
Co powoduje bład
możesz sprawdzić kostkę przy baku jak nie pomoże to do wyjęcia czyszczenia (potencjometr) lub wymiany będzie pływak
-
myślał ktos kiedys czy mozna zrobić w a4 b5 czy zapalaniu test licznika jak w a5
To się nazywa szybki test
-
Czy nie za duże spalanie?
Ja też mam AFN'a i mam podobne spalani. Tak naprawdę wszystko zależy jak kto jeździ i gdzie (miasto/trasa)
-
Długo kręci gdy zimny, a kąt wtrysku ustawiony na 49-51
Ja bym świece wykluczył tak jak kolega pisze (np. mój AFN przy -10 odpalił przy spalonych wszystkich świecach bez problemu)
-
czy podświetla się Wam "joystick" sterowania luster zewnętrznych?
U mnie też świeci joy, ale świeci jak przekręcę kluczyk i światła włączę. Bez kluczyka tylko przyciski szyb świecą.
-
grzanie felg
podnieś auto i zobacz czy kół nie trzyma, możesz od razu sprawdzić czy łożyska nie są za mocno skręcane.
-
Radio Concert2
Jak masz multimetr możesz sprawdzić sam jak jest sterowane lub vag'iem możesz sprawdzić pokaże błąd jak wzmacniacz jest uszkodzony / brak sterowania.