Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Illuminator

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Illuminator

  1. prawdopodobnie centralka alarmu padła i jest gdzieś przekaźnik odcinający dlatego nie odpala. Alarm jakiś dokładany wnioskuję tak po syrence pod maską ?
  2. Tak jak kolega Sqby pisał prawdopodobnie od 97r czyli pierwszego lifta.
  3. Mozna to naprawic ? można by rozebrać licznik ściągnąć tą wskazówkę ustawić tak żeby była na 60 st., ale należało by potem sprawdzić na aucie czy dobrze pokazuje.
  4. za oświetlenie odpowiada pompka centralnego zamka w bagaju, pewnie trzeba by ją zmienić
  5. Na pewno nie powinna opadać tak nisko ta wskazówka. Może ktoś rozkładał zegary i ją źle założył
  6. sprawdź czy masz wtyczkę pod zbiorniczkiem i czy jest podpięta tak jak kolega wyżej pisał. Jak nie ma będzie trzeba kablem połączyć gdzieś (zmostkować)
  7. Chyba musisz najpierw naprawić fis, bo jak nie wyświetla to nawet nie widać jakie ma komunikaty. Odnośnie naprawy fis napisz do kolegi kicker z forum oferował kiedyś nowe wyświetlacze oraz wymianę. Możesz też zmienić zegary, ale będzie trzeba kodować.
  8. Trochę chaotycznie to opisałeś. Jeżeli chodzi Ci o wyświetlacz, że raz działa, a raz nie to taśma w liczniku pewnie się odkleiła.
  9. możesz zrobić jakieś foto ? gdzie się nie łączy?
  10. masz poduchy w fotelach ? wyciągałeś je do montażu sprzętu ?
  11. a sprawdzałeś przed samym zamkiem jak zatkasz / zagniesz wężyk czy gdzieś nieszczelności nie masz ?
  12. a jakie masz oznaczenie silnika ?
  13. Illuminator odpowiedział(a) na Klaudek1993 temat w Układ Jezdny
    to ustaw zbieżność, bo opony może Ci zgolić przez to też może ściągać
  14. rozepnij sondę i się przejedź
  15. Illuminator odpowiedział(a) na Klaudek1993 temat w Układ Jezdny
    możliwe, że na któreś koło słabiej hamuje
  16. a gdzieś na klapie tył lub drzwiach kierowcy?
  17. a w jakim celu chcesz to wymieniać ?
  18. co wy w tym widzicie? Szkoda szpecić auto
  19. możesz sprawdzić kostkę przy baku jak nie pomoże to do wyjęcia czyszczenia (potencjometr) lub wymiany będzie pływak
  20. Ja też mam AFN'a i mam podobne spalani. Tak naprawdę wszystko zależy jak kto jeździ i gdzie (miasto/trasa)
  21. Ja bym świece wykluczył tak jak kolega pisze (np. mój AFN przy -10 odpalił przy spalonych wszystkich świecach bez problemu)
  22. U mnie też świeci joy, ale świeci jak przekręcę kluczyk i światła włączę. Bez kluczyka tylko przyciski szyb świecą.
  23. Illuminator odpowiedział(a) na disel28 temat w Układ Jezdny
    podnieś auto i zobacz czy kół nie trzyma, możesz od razu sprawdzić czy łożyska nie są za mocno skręcane.
  24. Jak masz multimetr możesz sprawdzić sam jak jest sterowane lub vag'iem możesz sprawdzić pokaże błąd jak wzmacniacz jest uszkodzony / brak sterowania.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.