Skocz do zawartości
IGNOROWANY

czy podświetla się Wam "joystick" sterowania luster zewnętrznych?


Dragon30

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie podświetlone na czerwono są cztery wystające punkciki na tym joysticku

Właśnie o te 4 trójkąciki "strzałki" na joysticku się pytam. Jak widze zdania są podzielone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też się nie świecą a wg mnie te strzałki posiadają takie przeźrocza jakby miało się podświetlać. Kolega Brachi mówi że ma podświetlone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy podświetla się Wam "joystick" sterowania luster zewnętrznych?

Zabiłeś mnie tym pytaniem :decayed: Nie mam pojęcia ale idę to sprawdzić tylko dokończę piwko :decayed:

---------- Post dopisany at 23:26 ---------- Poprzedni post napisany at 22:52 ----------

Oooooo :decayed: świeci się :naughty:

imag0661w.jpg

Jakby co to moje autko jest z 97 roku po pierwszym lifcie, a sprawdziłem też w drugiej A4 z 96 roku przed liftem i też się świeci :wink:

---------- Post dopisany at 23:33 ---------- Poprzedni post napisany at 23:26 ----------

Aaaaaaa właśnie... w obydwu przypadkach strzałki świecą się tylko na włączonym zapłonie i nie ma znaczenia włączenie świateł... :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten "joystick" :doh:

Ten świeci. Myślałem, że mowa o tym obok...... :facepalm: (95r)

Też tak najpierw pomyślałem ale potem mnie olśniły poniższe wypowiedzi :wink: Choć i tak się pogubiłem i musiałem to szybko zweryfikować :decayed:

U mnie podświetlone na czerwono są cztery wystające punkciki na tym joysticku
U mnie podświetlone na czerwono są cztery wystające punkciki na tym joysticku

Właśnie o te 4 trójkąciki "strzałki" na joysticku się pytam. Jak widze zdania są podzielone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joystick sie swieci, jedynie nie swieci sie ten od wyboru lusterek L | P

Gdyby te literki były podświetlane, to by się ładnie wszystko komponowało :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już jesteśmy przy joysticku , to mam pytanie odnośnie świecenia przycisku blokowania elektrycznego podnoszenia/opuszczania tylnych szyb. Świeci ? Generalnie to ten przycisk nie działa mi poprawnie, załącza się tylko w dolnej pozycji tzn. muszę go trzymać wciśniętego żeby pasażerowie z tyłu mogli podnosić/opuszczać szyby, i tylko wtedy przyciski z tyłu są podświetlone. Można go reanimować, czy zostaje tylko wymiana? Aha i co do tematu to tak, świeci :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już jesteśmy przy joysticku , to mam pytanie odnośnie świecenia przycisku blokowania elektrycznego podnoszenia/opuszczania tylnych szyb. Świeci ? Generalnie to ten przycisk nie działa mi poprawnie, załącza się tylko w dolnej pozycji tzn. muszę go trzymać wciśniętego żeby pasażerowie z tyłu mogli podnosić/opuszczać szyby, i tylko wtedy przyciski z tyłu są podświetlone. Można go reanimować, czy zostaje tylko wymiana? Aha i co do tematu to tak, świeci :decayed:

U mnie nie świeci :disgust: Ale to może dlatego że go nie mam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...